Silikónové Facial Cleansing Celý Nepremokavé Ultrazvukom, Masáž Pleti Hĺbkové Čistenie Zariadenia Nabíjateľné Tvár Čistiacim Prípravkom

€14.05


Silikónové Facial Cleansing Celý Nepremokavé Ultrazvukom, Masáž Pleti Hĺbkové Čistenie Zariadenia Nabíjateľné Tvár Čistiacim Prípravkom

Pracovný Postup>>7000 úderov sonic vibrácií za minútu vziať nečistoty do kože tváre preč Hlavné Funkcie>>Funguje lepšie, než ručné umývanie vziať nečistoty z pokožky tváre, tváre, čistenie

Funkcie: 1 Hlboko očistite, odstráňte špinu a olej

2 E ffectively odstrániť zvyšky make-up

3 Odumreté removel+ tvár čistenie+ masáž tváre naraz

1. Prosím, uistite sa, že vaša adresa v www.tantra-egypt.sk je zhodné s dodaciu adresu, ako budete platiť.

2. Ako pre niektorých francúzskych kupujúcich, ktorí nemajú radi dokonalú poštových služieb systému, prosím, zavolajte miestneho pošte s sledovacie číslo, ak nechcete prijímať zásielky za dlhú dobu.

3. Ruský kupujúcich, prosím nechajte nám svoj plný anglický názov (väčšinou obsahuje 3 slová), ktoré je veľmi dôležité.

1. Všetky výrobky sú v štandardizované balenia, zvyčajne používame plastové vrece na balenie produktov.len takto:

2. Budeme starostlivo skontrolujte, či vaše objednávky a balík na uistite sa, že všetko je v dobrom stave pred odoslaním, sa na to.

3. Balíky, môže byť mierne poškodený počas dlhú dobu prepravy, ale to nemá vplyv na účinnosť našich výrobkov.

4. Ak chcete výrobky balené dokonale (napr. dary, a pod.), najprv nás kontaktujte, sme môže poslať zásielku s osobitným package, aby sa zabránilo poškodeniu, ale musíte zaplatiť nejaký poplatok.

Prosím kliknite tu zaplatiť prepravné alebo extra poplatok. Vďaka!

Budeme posielať objednávky v nasledujúcich 2-5 pracovných dní, a potrebuje takmer 7-40 dní z Číny na vás.

Ako viete, dodacia lehota je závislá na lodnej dopravy, leteckej linky, vlastné a miestnu poštu, tak nie sme schopní kontrolovať to presne.

Ak pozemok nie prišli v predpokladanom čase, prosím, neváhajte nás kontaktovať, budeme sledovať a spracovať ho s vami.

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba sú veľmi užitočné pre nás.Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

Ak máte nejaké návrhy, s našimi tovar, alebo služby,neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu.My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: ultrason obrázok, prípade v17, veľké masáž tváre, surker zastrihávač, ultrason bat, mi5c, ultrazvukové usb kože tváre práčky, úroveň ultrason, Surker, ultrazvukový čistič pleti práčky.


( 1 Hodnotenie )

Počet