Špeciálne masáže

***** CELOSTNÉ ZMYSELNÉ MASÁŽE *****

Liečivá sila rúk od hlavy až k päte

Pre náročnejších priaznivcov masáží, ale aj pre odvážnejších začiatočníkov. 60min masáže a viac sa dajú pekne na požiadanie skombinovať.

Erotické a Nuru masáže


Princíp vychádzajúci z erotična, z jeho pôžitku, rozkoš, vášeň, zmyselné hry, praktiky...   


Nuru Me-Sajk

Počas masáže používa masérka k masáži nielen ruky, ale aj celé svoje telo. Dochádza k treniu dvoch nahých tiel za pomoci veľmi klzkého olejčeka. Prináša v sebe doslova explóziu zmyselnosti. Pocítite obrovské navýšenie energie a rozprúdi Vašu sexuálnu energiu do celého tela. Vydajte sa na svoju intímnu cestu prostredníctvom zmyselného intímneho dotyku. Môžete prežiť skvelý celotelový energetický orgazmus až multiorgazmus. 

30min - 50€
60 minút - 80€
90 minút - 100€
120 minút - 120€

Me-Sajk Bast/Vzájomná masáž

Vášeň, rozkoš a slastný pocit zároveň, v rámci mojich pravidiel, pokynov. Navediem Vás ako sa správne dotýkať ženského tela, vrátane intímnych zón. Spoločne rozvibrujeme svoje telá až do vzájomného vrcholu blaha. Celý tento vzrušujúci zážitok môže končiť Vaším vyvrcholením, či orgazmickým stavom masérky.

60min - 100€
90min - 120€
120min - 140€

Un-Bound Me-Sajk

Vyslobodte fantázie, skryté túžby a preneste ich do svojho života. Zamedzením pohybu, či zaviazaním očí sa Vám automaticky zapoja ostatné Vaše zmysli a umožní Vám intenzívnejšie vnímať všetky zmyselné i erotické prežitky. Nuru Masáž + Erotické Ľahké SM, ktoré medzi sebou bežne zaužívajú aj partneri doma. Masáž prebieha podľa toho na čom sa s Vami vopred dohovorím a nedeje sa s Vami nič proti Vašej vôli. Nepoužívam žiadne techniky spadajúce do tvrdého BDSM. Prvky BDSM tu používam ľahkou formou a celý program je poňatý ako masáž.

30min - 50€
60 minút - 80€
90 minút - 100€
120 minút - 120€

Me-Sajk Hamam

Pohľadí všetky Vaše zmysli. Je to staroveký rituál čistenia tela a mysle. Začiatok mydlovej masáže je veľmi príjemný - spoločne s masérkou vstúpite pod kvapôčky spoločnej sprchy. Cieľom je prehriať vaše telá a pripraviť Vás na to, čo bude nasledovať. Masáž začína už v sprche, kde si Vás celého namydlí, začne sa trieť o Vaše napenené telo... a správnymi dotykmi Vás dovedie k vyvrcholeniu... Potom sa presúvate do jej komnaty a následne prichádza na rad samotná masáž podľa Vášho výberu.

60min - 100€
90min - 120€
120min - 140€

Me-Sajk Extra Bast/Vzájomná

Máte radi v reštauračnom menu sekcii špeciálna ponuka? Potom ste tu správne. Vytvorila som pre Vás milovníkov špecialít nezabudnuteľný zážitok, ktorý Vás nenechá už od prvej chvíle chladným. Masérka posúva hranicu intimity a prebúdza vašu fantáziu... Kúzlo masáže spočíva nielen v dokonalej masážnej technike a rozvíjaní energie do celého tela, ale aj v jej hravosti, pestrosti a zmyselnosti. Túto procedúru nepopisujem do detailu zámerne, tak ako šéfkuchár si ponecháva v utajení svoj recept pre originálny pokrm. Ak máte radi prekvapenia, ochutnajte masáž inak ... 

60min - 120€
90min - 160€
120min - 180€

Doplnkové masáže - Masáž prostaty a Footjob


Masáž prostaty (vonkajšia stimulácia/vnútorná)

Na masáž Prostaty Vás krásne pripraví a uvoľní niektorá z mojich celostných zmyselných masáží. Počas masáže sa vytvorí intímna, dôverná atmosféra, postupne klesá preč hanba, neistota a pochybnosť. Masáž prostaty začína zvonka, masážou hrádze (priestor medzi semenníkmi a konečníkom). Pokračuje sa masážou cez análny otvor, za pomoci masážneho olejčeka alebo lubrikantu. Vzhľadom na hygienu používam pri vnútornej masáži prostaty mäkké latexové rukavičky. Pri masáži prostaty sa (môže), nemusí stimulovať penis, pri nej je orgazmus vyvolávaný dráždením prostaty. Aj napriek tomu môžete prežiť neopakovateľné pocity blaženosti.


Po predchodzej dohode - na požiadanie ku každej masáži

Footjob -intímna masáž chodidlami

FOOTJOB je mojou veľkou záľubou, robím ho s radosťou. S nohami pracujem takisto ako s rukami. Mám veľmi vyvinutý cit v nohách. Na Footjob Vás krásne pripraví a uvoľní niektorá z mojich celostných zmyselných masáží. Zabudnite na klasickú masáž intímnych partií rukami a doprajte si originálny a vzrušujúci Footjob - intímnu masáž chodidlami. Je to technika stimulácie pohlavných orgánov a erotogénnych zón za pomoci nôh, chodidiel, prstov na nohách. Táto technika zahŕňa tiež trenie tela, a aj intímnu masaž penisu chodidlami. Nechajte sa uniesť svojimi pocitmi. Tieto dotyky vyvolávajú vzrušenie, stimuláciu alebo až orgazmus / multiorgazmus.

Existuje množstvo variácií, ako vykonávať masáž a stimuláciu pohlavných orgánov nohami:

  • Toejob: Používajú sa najmä prsty na nohách, ktoré hladia penis. Viac zložitá a náročná technika je stimulácia špičky penisu alebo okolo penisu medzi palcom a druhým prstom.

  • Solejob:Dávajúci využíva najmä plosky chodidiel pre hladenie alebo stimuláciu penisu.

  • Stepping: Dávajúci vyvíja tlak na okolie penisu opatrným šliapnutím.

Tieto techniky vykonávam naboso.


Po predchodzej dohode - na požiadanie ku každej masáži