UN-BOUND Me-Sajk

 
"NE-SPÚTANÁ" TANTRA
 

 

 NAPÄTIE♂KREATIVITA♀VZRUŠENIE♂ODOVZDANOSŤ♀ZMYSELNOSŤ♂VÁŠEŇ 

 
NAPÄTIE+KREATIVITA+VZRUŠENIE+ODOVZDANOSŤ+ ZMYSELNOSŤ+VÁŠEŇ
 

"... Každý z nás máme,alebo sme mali kedysi dávno tajné vzrušujúce erotické sny ...

... Aké by to bolo keby ..."

 

 

 

 

Vzrušovalo nás pozerať sa na napínavé scény vo filme, keď jeden človek bol zbavený možnosti pohybu, bol pripútaný, úplne oddaný, mohol sa len bezmocne prizerať alebo ani to nie - len napäto očakávať, čo sa s ním bude diať. Toto samo o sebe je vysoko vzrušujúca predstava ak pridáme k tomu fakt, že v moci Vás má krásna žena, ktorá ovláda kúzlo tantrickéj masáže telom, je to ako splnenie najfantastickejších túžob a prianí. Celý náš život je plný protikladov. Ako existuje deň a noc, biela a čierna, láska aj nenávisť, tak sa bežne v živote stretávame so submisivitou a dominanciou. Dokonca je pre mnohých z nás súčasťou a korením života a osobných vzťahov.

 

 

Tu môžeme prestať hrať nacvičené role. Odložiť masky žiadané spoločnosťou a byť taký, aký sme bez akéhokoľvek posudzovania a hanby.

Každý z nás je úžasný originál, relaxuje inak a toto môže byť spôsob, ako vypustiť napätie, vyčistiť hlavu, nabiť telo energiou a radosťou zo života.V každom prípade je to okúsenie a prežitie nových pocitov, ktoré nie sú úplne bežné.

 

 

 

Používanie špecifických pomôcokzamedzenie pohybu a zaviazanie očí umocní maximálne všetky prežitky. Automaticky sa zapoja ďalšie zmysly, pozornosť je úplne sústredená bez akýchkoľvek vonkajších vplyvov na telo, dotyk, intenzitu a prežitok. Dochádza k uvoľňovaniu adrenalínu do krvi, čo prináša iné pocity, nárast vzrušenia a plné prežívanie prítomného okamihu. Tento efekt ťažko dosiahnete pri akéjkoľvek inej masáži.

 

Táto masáž môže byť pre niekoho spestrením, experimentomPre niekoho je zárukou nástupu gradácie či vzrušenia a pre niekoho uvoľnením blokov z napätia v práci alebo bežnom živote

 

 

UN-BOUND ZAHŔŇA:

Prekvapenie v podobe umeleckého prevedenia, Me-Sajk SPLYNUTIE.

 

1,5 hodiny        100€

2 hodiny           120€