☆ BODY TO BODY / TELO NA TELO 

 

 

Intímna Tantra - Body To Body sa začína  Základnou Tantrou 

                                                                                           ♂

 

Počas masáže používa masérka k masáži nielen ruky, ale aj celé svoje teloDochádza k treniu dvoch nahých tiel za pomoci veľmi klzkého olejčeka. Je to najsilnejší a najintímnejšie pocit, aký môžete pri prijímaní tantrické masáže spoznať. Pocítite obrovské navýšenie energie v tele. Rozprúdi vašu sexuálnu energiu do celého tela. 

 

 

 

Dotyky nahého tela Tantra masérky Vás prenesú do inej dimenzie zmysového vnímania Vášho tela, priestoru i času.Dotyky nahého tela Tantra masérky Vás prenesú do inej dimenzie zmyslového vnímania Vášho tela, priestoru i času. Tantra masérka Vás naučí viac sa otvoriť sexuálnej energii.

 

Vydajte sa na svoju intímnu cestu prostredníctvom zmyselného intímneho dotyku. Taktiež môžete prežiť skvelý celotelový energetický orgazmus.

 

 

 

 ...Celé Vaše telo prechádza silnými znásobenými vibráciami a 

 prichádza pri nej až k extatickým stavom. 

 

 

 

 
ranspersonálnej zmyslového Všetko u nás je krásne, milé, uvoľňujúce a príjemné. Ale kto chce zažiť naozaj niečo zvláštneho, silne vzrušujúceho a nabíjejícího, jednoznačne odporúčame: vyskúšajte u nás masáž body touch.
Body touch je jednoznačne najsilnejší, najvyhľadávanejšie a najobľúbenejšie masáž, ktorú možno v rámci tantrické masáže ponúknuť. Snúbi v sebe erotickú nežnosť, citlivosť a krásu nahého ženského tela, ale zároveň je hlboko uvoľňujúca a obsahuje relaxačné prvky, ktoré otvárajú telo i ducha. Kladie väčší dôraz na dynamiku, vzrušenie a sexuálne napätie.
Počas masáže odkladá masérka šatku a používa k masáži nielen ruky, ale aj celé svoje telo. Je to najsilnejší a najintímnejšie pocit, aký môžete pri prijímaní tantrické masáže spoznať. Pocítite obrovské navýšenie energie v tele, prechádzajúci do báječného a blahodarného stavu úplnej harmónie a blaženosti.