20 22 mm Watchband popruh náramok Čierna Modrá Nerezová oceľ poľský Sledovať príslušenstvo motýľ fit pracky Galaxy 42 46 mm sledujte 3

€11.41


20 mm 22 mm z Nehrdzavejúcej Ocele Watchbands fit Klasické Hranici hodinkám Zápästie pevné Odkazy Náramok mužov Výstroj S3 Športové hodinky

Názov položky:z Nehrdzavejúcej ocele Watchband

Položka Farba : Čierno-Modrá

Položka Šírka: 20 mm 22 mm

Prosím zmerajte si watchband šírka prvý .Prosím, vyberte si ten, ktorý potrebujete.Ďakujeme! Tam možno niektoré farebný rozdiel.

Zásielky: Ak si objednáte,prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za tovar, vrátane prepravných poplatkov. Zašleme ites s 3-7 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená. Sme doonot záruka dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky,maklérske poplatky,clo a dane pre dovoz do vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Sme wil nie vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane,a kupujúci sú zodpovední za ciel. Spätná väzba: 5 hviezdičky Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby,neváhajte a kontaktujte nás najprv pred yu opustiť negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: ga2100 kovov, remienok hodiniek, 20 mm nato remienok, mi5 hodinky, verre galaxy sledovať 46, 46 mm galaxy hodinky remienok, chránič xiao mi pásmo 5, modrá nato remienok, ios galaxy sledovať 46, 46 mm galaxy hodinky.


( 0 Hodnotenie )

Počet