Doprava zadarmo UFA1M44-100 3.5" 1.44 MB, USB DISKETOVÁ JEDNOTKA SSD EMULÁTOR E100 E50 GOTEK

€21.29


Platí: ak chcete nahradiť USB prenosné diskety, USB flash disk, oblasť, hovorenie, čítanie a písanie

Funkcie: použiť 32-bitový PROCESOR dizajn, vysoká integrácia, spoľahlivý výkon. pripojenie cez USB kábel pripojený k počítaču, uznanie ako USB prenosné disketovej mechaniky A: a B:. použitie najčastejšie U diskov, podpora 1000 oblasť na usb flash disk, hovorenie, čítanie a písanie. interný disk dodaný do 1000 oddiely formátované do FAT12 formát funkcie.

Špecifikácia:

Model: UFA1M44-100 Napätie: 5V DC Rozhranie: USB port, 4 pin plug power (Napájanie), 34 pin konektor (Štandardný disketová jednotka) Bývanie Materiál: ABS Rozmery (L x W x H): Cca. 4,8 x 4.1 x 1 palec / 12.3 x 10.2 x 2,5 cm Farba: Biela

Poznámka: Len 1.44 MB údaje môžu byť uložené do vstavanej pamäte a prístup do systému naraz cez FDD rozhranie, Ak celkový objem dát v koreňový adresár alebo priečinok prekročiť 1.44 MB, všetky údaje sa rozdelia do blokov, všetky bloky je možné vyhľadávať podľa stlačte [V] tlačidlo ešte raz

Balenie Obsahuje: 1xUSB Emulátor 4x Posádky

O Preprave:

1. Loď Čína Príspevok . zvyčajne je potrebné o 10-25 pracovných dní .

2. Máme loď na celom svete s výnimkou prípadov, APO/francúzskej polynézie adresu. Všetky položky budú usporiadané lodnej dopravy v rámci jedného pracovného dňa po zaplatení vymazané.

3. Loď Štandardné Paušálne Prepravné Služby,za normálnych okolností, .Vo väčšine prípadov, medzinárodná doprava trvá okolo 10-25 pracovných dní(takmer 1month). Snažíme poskytnúť vám najviac spoľahlivé, cenovo dostupný spôsob, ako prepravné služby. Ale niekedy medzinárodné dodávky je vysoko závislá na miestne zvyky a poštové služby. Ak nechcete prijímať položky na čas, ihneď nás prosím kontaktujte na ďalšiu pomoc. Sme bude zodpovedný za akékoľvek škody alebo straty, ktoré vzniknú v prepravnom procese.

Osobitné Upozornenie:

Tam môžu byť niektoré farebné rozdiely medzi skutočným položky a obrázok, vzhľadom na svetlo a displej. Prosím, láskavo pochopiť. Vďaka!

O Returens:

Ak položka je poškodená, môžete vrátiť na vrátenie peňazí alebo výmenu do 14 dní po obdržaní.Kupujúci by mal byť zodpovedný za prepravné náklady na vrátený tovar.Budeme swap pre dobrý na sklade, dostupnosť, alebo preplatiť.

Kontaktujte Nás:

1. Ak máte akúkoľvek otázku, Prosím, kontaktujte nás prostredníctvom e-mail/TradeManager. Odpovedať do 24 hodín(Pracovný čas je od pondelka do nedele).

Spätná väzba:

Pretože váš zdroj späť je veľmi dôležité, aby naše podnikanie je rozvoj, úprimne vás pozvať na dovolenku p o s i smernice spätnej pre nás, ak ste spokojní s našimi produktov a služieb. To bude mať len 1 minúta. Ja?ll opustiť p o s itive krmivo späť k tebe. A ak nie ste uspokojiť s položku, ktorú ste dostali, potom pls don?t worry, mohli by ste pls kontaktujte ma pred odchodom krmivo späť, a ja?ll vám Uspokojivé riešenia. Vďaka Za pohľad!

Štítky: zatmenie film okno, emulátor disketu, usb, dell disketová jednotka, pc diskety bay, headset p1, sega cd, kombinovaný ssd, usb f 3 floppy, späť zastrihávač, 1 tb diskom ssd.


( 1 Hodnotenie )

Počet