LCD Inteligentný Vlasy Analyzátor Pokožky Detektor Blackhead vlasový Folikul Pokožku hlavy Detektor kaderníctvo Kaderníctvo Príslušenstvo AU Plug

€152.74


LCD Inteligentný Vlasy Analyzátor Pokožky Detektor Blackhead vlasový Folikul Pokožku hlavy Detektor kaderníctvo Kaderníctvo Príslušenstvo AU Plug

Vlastnosti: k Dispozícii sú štyri režimy obrazu na obrazovke, standard, outdoor, mäkké, používateľ, predvolené nastavenia systému do režimu štandardná. High definition kontroly, môže presne a rýchlo zobraziť vlasy a vlasovú pokožku stave. Diaľkové ovládanie sa používa na prehrávanie video a prezerať fotografie, stlačte video tlačidlo na diaľkovom ovládači ak chcete nasnímať fotografiu a pokožky hlavy. Vysoká pixel webová kamera, ľahké fotografovať pokožku hlavy údaje, aby ste sa mohli prijať opatrenia na starostlivosť o pokožku a vlasy. Zisťovanie obrázky môžu byť uložené na u disk, aby vás pohodlie.

Špecifikácia:

Stav: 100% Zbrusu Nový

Typ Položky: Skalp Detektor

Materiál: ABS

Pripojte Typ: Plug AU

Napätie: 100-240V

Diaľkové Ovládanie Batérie: 2 * AAA Batéria (Nie je Súčasťou)

Zoznam balíkov:

1 * Pokožku Hlavy Detektor

1 * Displej

1 * Displej Podpora Base

1 * Dátový Kábel

1 * Skrutka Auta

1 * Grafické Karty

1 * Diaľkové Ovládanie

1 * Napájanie

1 * Pokožku Hlavy Detektor Base

1 * Manuál

Pripojenie Stroj:

1. Otvorte kryt podvozku a odstráňte monitor, rukoväť a napájací kábel.

2. Zarovnajte displej s podvozku držiak a twist dart drôtu. Keď odstrániť, podržte na monitor a otočte ho odstrániť.

3. Pripojte sieťový kábel do sieťovej zásuvky vedľa monitora.

4. Vložte test rukoväť do rozhrania vedľa displeja.

5. Zapojte USB flash disk do USB portu, vedľa monitora.

Hrať Reklama:

1. Zapnite monitor a zapojte ju do USB flash disku. Kliknite na položku Prehrať Súbor.

2. Keď sa hrá v reklame, uistite sa, že zobrazenie je ploché, aby sa zabránilo hluku.

3. Neexistuje žiadny iný video súbor rušenie okrem zadaný súbor na USB flash disk.

4. K dispozícii sú štyri režimy obrazu na obrazovke, standard, outdoor, mäkké, používateľ, predvolené nastavenia systému do režimu štandardná. Štandardný režim je vhodný na vnútorné svetlo prostredie, vonkajší režim je vhodný pre outdoorové aktivity, a mäkké režim je vhodný na vnútorné svetlo tmavom prostredí. Ak nie ste spokojní s vyššie režime, môžete vybrať položku user mode pre prispôsobenie.

5. Ak ste náhodou stlačte tlačidlo exit tlačidlo na diaľkovom ovládači hrať reklama na malej obrazovke, stlačte tlačidlo play na diaľkové ovládanie, ak sa chcete vrátiť na veľkej obrazovke hrať inzerátu.

Test Rukoväť:

1. Uistite sa, že rukoväť je pripojený k monitoru.

2. Stlačte tlačidlo na diaľkovom ovládači prepnete z reklamy obrazovke ak chcete obrazovku testu.

3. Stlačte a podržte tlačidlo na test rukoväť počas testu zmraziť rám. Znova stlačte tlačidlo na uvoľnenie zmraziť.

Objektív je pripojené k rukoväti. Po akcia je ukončená, šošovky môžu byť otočené v smere hodinových ručičiek na opravu objektívu. Ak nie je nainštalovaný správne, svetlo nie je jasné alebo slabý, nedá sa použiť normálne.

Diaľkové Ovládanie Pomocou:

1. Prehrávanie videa a prezeranie foto: Vložte USB kľúč do konektora (skopírujte video obsahu), zapojte napájací kábel, stlačte tlačidlo "Multimédiá" tlačidlo na diaľkovom ovládači na prehrávanie videa a hudby, USB flash disk.

2. Pri prehrávaní videa, stlačte tlačidlo "Video" na diaľkovom ovládači ak chcete nasnímať fotografiu a pokožky hlavy.

3. Obchod sa vyfotiť. Keď pokožka je zistené, stlačte zmraziť tlačidlo o rukoväť na zmrazenie obrazu. Keď vlnovkou sa objaví na obrazovke, to znamená, že obrázok je uložený.

O spätnú väzbu

Ak ste spokojní s našimi výrobkami, Pls nám dať 5 Hviezd

Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť riešiť akýkoľvek problém a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom. Budeme vám pozitívnu spätnú väzbu po obdržaní platby. Ak nie ste spokojný / á s vašou položky, prosím, kontaktujte náš Zákaznícky Servis.

Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy.

To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Platby

1) akceptujeme Alipay, Západ Únie, TT. Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované cez bezpečné platobné procesor ESCROW.

2) Platba musí byť uskutočnená do 3 dní od objednávky.

3) Ak sa nemôžete pokladňa bezprostredne po aukcii zatvorte, prosím, počkajte niekoľko minút a skúste to znova Platby musia byť ukončené do 3 dní.

O dopravu

1. DOPRAVA PO CELOM SVETE. (S výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie)

2. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie.

Štítky: čističom pórov, kadernícke doplnky tašky, pórov cicať, predlaktie bolesti, čističom pórov vákuum, blackhead remov, blackhead nástroj, nevesta kadernícke doplnky, mole a kože, acn.


( 0 Hodnotenie )

Počet