ZAUJÍMAVOSTI

 
 
 

 

 Holotropní dýchání ve vodě / Holotropic breathwork in water - Holos 

 
 

Túto techniku holotropného dýchania som podstúpila i ja sama (Simona-Tantra Egypt). Nakoľko som bývalá plavkyňa, k tejto technike som sa dostala úplne náhodou a to na jednom z majstrovstiev veteraniády v plávaní, v zahraničí. Môžem len vrelo odporúčať

 

Simona

 
 
 
  •  Amit Goswami, Phd. 

  •  Ako nám kvantový svetový pohľad dáva odpovede na večné a súčasné otázky 

  1. Holistická neredukovateľnosť : Živá bunka a mozog, ktoré vytvárajú zjavné reprezentácie vedomia v priestore a čase, obsahujú neredukovateľné celky označované ako "zamotaná (alebo kruhová) hierarchia." Vedomie sa identifikuje s týmito systémami, pričom mení ich možnosť na aktuálnosť. Výsledkom toho je, že tieto systémy majú sebapoznanie "života" oddelené od prostredia a "subjektu" oddelene od objektov. Týmto spôsobom tento aspekt kvantového svetonázoru poskytuje základ pre pochopenie biológie - vedy o živote a psychológie - vedy o našom sebe a jeho skúsenostiach.

 

 

   Intim s Heidi Janků:   

   Vědomé milování a vědomý dotek, Denisa a Richard   

 

 

 

Práce s tělem a vědomým dotekem pozitivně ovlivňuje nejen intimitu, ale všechny oblasti našeho života - zdraví, duševní pohodu, kvalitu vztahů i charakter našeho každodenního prožívání. Tato práce vede k prohloubení sebeuvědomění a cítění, podněcuje k hledání nových cest a života plného radosti.

 

 

 

 

 Energetické centrá ľudského tela 

 

Prehľad energetických centier ľudského tela - čakier. 

 

 

 

 Masáž PROSTATY - 

 - pre prevenciu rakoviny prostaty 

 

Prostata niekedy býva nazývaná ako mužský bod G. Jej masáž prináša intenzívne sexuálne zážitky. Má liečivé účinky, pomáha predchádzať jej zväčšeniu a poruchám erekcie. Naše telo je popretkávané erotogénnymi zónami, ktoré pri stimulácii vyvolávajú v tele drobné orgazmy. A práve masáž prostaty je Vaša cesta, ako si rozšíriť svoj obzor nepoznateľného potešenia... 

 

Masáž PROSTATY:

 https://www.tantra-egypt.sk/masaze/masaz-prostaty/

 

 

Zistite viac o masáži prostaty a jej silách, aby sa zabránilo rakovine:   

pre prevenciu rakoviny prostaty

 

 

 

 

 

 Energetické pole okolo nás 

 

Všetko, čo existuje, má základné energie, ktoré tieto formy existencie - či už je to človek, zviera, rastlina, kameň, planéta alebo univerzum - podporujú a udržujú. Všetko hmotné ( aj človek ) sa skladá z atómov, ktorých pohybom vzniká elektromagnetická energia. Naša planéta Zem, otáčajúc sa okolo svojej osi, produkuje neobyčajne silnú energiu, ktorá vyžaruje zo stredu planéty smerom von a je súčasťou všetkého, čo je na Zemi. Je vedecky dokázané, že aj z vesmíru dopadajú na našu planétu obrovské kvantá energie, ktorá ovplyvňuje všetky javy a deje na našej planéte asi 7x viac než energia zemská. Existujú tiež silové dráhy elektromagnetickej energie, ktoré križujú Zem a tam, kde sa pretínajú, vzniká miesto s veľmi silnou energiou.

 

Nebojte sa slova „ENERGIA“! Otvorte vaše brány vnímania a nebojte sa energie hľadať, cítíť, akceptovať a pracovať s nimi. Sú našou súčasťou a čím rýchlejšie ich pochopíme a akceptujeme, tým rýchlejšie môžeme duchovne rásť, rozvíjať sa, zbavovať sa strachu a liečiť sa.

 

 

 

   Martin Vrabko   

   Master Lover Official Trailer   

 

Naučte sa Tantru priamo z vašej spálne - Master Lover Online Course. Predstavte si pocit plného života. Vyskúšajte všetko s otvoreným srdcom a všetkými zmyslami. Ponorte sa do zmyslových pôžitkov a úchvatných orgazmov. Cítite svoju božskú silu vyžarujúcu od každej vašej bunky. Od rozpútavania vašej extatickej energie k rozširovaniu vášho vedomia. Tantra môže túto víziu splniť pre vás.

 

 

https://vimeo.com/248322691?ref=fb-share

 

 

   Prof. Stanislav Grof   

   LIDSKÝ MOZEK a tajemství vědomí   

 
 

Nemáme vlastně žádný důkaz pro to, že vědomí má původ v mozku, říká profesor Stanislav Grof (*1931). Je světoznámým průkopníkem na poli psychiatrie, transpersonální psychologie a výzkumu léčivého potenciálu mimořádných stavů vědomí, navozovaných psychedelickými látkami i rozličnými jinými metodami. I v třiaosmdesáti letech stále vyučuje na univerzitách a vede prožitkové semináře po celém světě.

 

 

 Ján Hnízdil - Ako sa nestať pacientom 

 

 

 

 Sexualita a vedomé milovanie, Lucie Sitářová, Martin Plas 

 

Díky metodám Sexological Bodyworku, které teď předáváme dál jako průvodci a učitelé, jsme se sami naučili v našem vlastním vztahu růst, vzájemně se jeden druhému otevírat a rozšiřovat sexuální i duševní prožitky...

 

...https://intimnisplynuti.cz/

 

 

 Teal Swan: 

 Ako si otvoriť svoju korunnú čakru 

 

Vaše tělo je ve své podstatě tvořeno energií. Ta energie se projevuje  do fyzických částí těla, která denně vidíte v zrcadle. Než se ale do těch částí projeví, tak se projeví  do čaker a meridiánů. Čakry jsou energetická centra podél energetických kanálů. Každá čakra má  specifickou vibraci a účel. Každá z nich je projevením prány neboli životní či zdrojové energie. Vypadají jako trychtýře  nebo víry energie. Čakry vstřebávají  i vyzařují energii...

 

... https://www.novazem.info/teal-swan-jak-si-otevrit-svou-korunni-cakru/

 

 

 

 AKO MEDITOVAŤ - CESTA DO SRDCA 

 

Veľmi jednoduché a jasné vysvetlenie meditácie s možmosťou animácie. V tomto videu sa dozviete o kozmickéj energii, meditácii, éterickom tele, pyramídach, treťom oku, osvietení, astrálnom tele, astrálnom cestovaní, Nirváne a živote po živote.

 

 

 

 SEX - The Secret Gate to Eden / SEX - Tajomstvo brána do Edenu 

 

Tento film je bohatá tapiséria z posvätného sexuálneho symbolizmu z celého sveta. Rozprávanie splieta rôzne tradície do svojho účtu, vrátane Kabbaly, Západoeurópanov, alchymistických symbolov, Tantry, mayských rezbárskych prác, tibetského budhizmu a rôznych kresťanských evanjelií. Je inšpirujúce vidieť podobnosti medzi týmito tradíciami, a to aj v prípade, že boli radikálne vykladané rôzne v priebehu rokov.