Terapie Nitra

Vložte svoj text

***** TERAPIE PRE KAŽDÉHO *****

Liečivá sila od hlavy až k päte 

Terapie


Terapie/ Mužské problémy, Bahenný zábal z Mŕtveho mora, Aromaterapia.


Terapie/Mužské problémy

STOP PREDČASNEJ EJAKULÁCIE A PODPORA POTENCIE.

Sexuálne poruchy ako impotencia, či problémy s orgazmom, sexuálnou dysfunkciou - predčasnou ejakuláciou súvisia s blokádami, ktoré bránia toku energie v priestore panvy. Cieľom radu alternatívnych techník je očista hlavného energetického kanála v oblasti chrbtice - odblokovanie. Táto terapia aktivuje energiu a predstavuje kontakt s vlastným telom, pocity a nakoniec i so sexuálnou energiou.

Metodika: Individuálne-podľa úmyslu terapie. Masáž / dychové, pohybové, meditačné techniky, / psychoterapeutická konzultácia, / odbúranie neistoty, /  sebaprijatie Vášho JA-fyzického, psychického, / podpora potencie.

60min - 80€
90min - 120€

Bahenný zábal z Mŕtveho mora

Pomocou tohto bahenného zábalu sa uvoľňujú a vylučujú von z tela toxíny. Okamžitý účinok je zaručený jedinečným zložením bahna, ktoré vplyvom vysokého množstva solí a minerálov aktivuje lymfatický systém a dochádza k okamžitej reakcii organizmu.

  • Relaxačná terapia: Uvoľnenie unaveného organizmu, ktorý je zaťažený neustálymi stresmi.
  • Terapia pohybového aparátu: Pri svalových či kĺbových problémoch (okrem zápalov kĺbov), poúrazová terapia.
  • Terapia pri ochorení kože: Psoriáza (lupienka), akné, pigmentové škvrny.

Doba pôsobenia bahna je 15-20 minút - 15€

Aromaterapia

Aromaterapia je prirodná liečba, pri ktorej sa využíva liečebný potenciál esenciálnych olejov extrahovaných z rôznych častí rastlín, kvetov, stromov, miazgy, ovocia, tráv, kôry a semien. Je to skutočne holistická terapia, ktorá berie do úvahy stav mysle, tela i ducha osoby, ktorá hľadá pomoc.

Esenciálne oleje extrahované z rôznych častí rastlín, kvetov, stromov, miazgy, ovocia, tráv, kôry a semien sa nazývajú - silice. Silice sa môžu pridávať do rôznych prírodných olejov a používať na telo pri masážach.

Aromaterapia je súčasťou každej masáže!