☆ Tantra meditation / Tantra meditácia   

 
 

Pri tejto Tantra terapii - Tantra meditácii, ide o vedomú prácu s telom, pomocou dychupohybu a zvuku pričom zvyšujeme vibráciu tela jednosmernou „monotónnou“  masážou na penisSexuálne poruchy ako impotencia, či problémy s orgazmom súvisia s blokádami, ktoré bránia toku energie v priestore panvy. Cieľom radu tantrických techník je očista hlavného energetického kanála v oblasti chrbtice - odblokovanie. Táto Tantra masáž aktivuje energiu a predstavuje kontakt s vlastným telompocity a nakoniec i so sexuálnou energiou.

 

 

 Táto masáž je vhodná aj pre klientov ktorí, majú opačný problém, 

 so sexuálnou dysfunkciou predčasnou ejakuláciou. 

 

 

     Metodika

     Individuálne podľa úmyslu terapie:

  • Tantra masáž

  • dychové, pohybové, meditačné techniky

  • psychoterapeutická konzultácia

 

 

  Odporúča sa pre ľudí, ktorí sa nevedia stíšiť, nedokážu vnímať a cítiť svoje telo.  

 
 

 

Čím dlhšia Tantra Terapia, tým viac " Tu a Teraz", relaxácie, vzrušenia si zažijete s možnosťou prežitia stavu meditácie. Dlhšia doba masáže intímnych partií. Detailnejšia práca s telom s pozornosťou zameranou dovnútra meditujúceho, na jeho myšlienky, pocity a tok energie.

 

 

 

 

 

 

" Existujú veci, ktoré nemožno zmeniť. Napriek tomu si užívajte to, čo je Tu a Teraz. Zmeňte svoje zameranie prostredníctvom meditácie a vizualizácie. Vždy existuje cesta. Kto hľadá, nájde. "
 

 

 

Trocha teórie:

 

Meditácia je technika, pomocou ktorej sa človek učí kontrolovať svoje vlastné myšlienky, rozumieť svojim pocitom a spoznávať samého seba. Meditácia je technika, pri ktorej človek vstupuje sám do seba a pozoruje svoje vnútorné procesy a riadi ich.My nie sme iba týmto telom, myšlienkami a pocitmi, ale aj tým, čo sa dá označiť ako vedomie, duša, svetlo a radosť. Veriť tomu však nestačí. Meditácia je metóda, ktorá to človeku pomáha rozpoznať a zažiť. Je to metóda, pri ktorej sa človek učí vypnúť myšlienky a hlavu a čerpať energiu z Tu a Teraz.

 

Meditácia znamená vystúpiť z hluku okolitého sveta a vrátiť sa späť k jednoduchej a pokojnej jasnosti tu a teraz. Meditácia znamená zastaviť sa a pozrieť sa tvárou v tvár realite. V meditácii preskúmame našu myseľ otvorene a úprimne, bez toho aby sme čokoľvek popierali.

 

 

Meditácia je v podstate prežitok sexu bez sexu.
Láska nie je vzťah.
Ak je vaše šťastie podmienené, nebudete šťastní nikdy.