O MNE

 

 

Ahoj :-) Volám sa Simona alias "načúvajúca".

Moje egyptské meno je Ambra Sinuhet, slovenské Simona alias "načúvajúca".  Tantra sa stala bežnou súčasťou môjho života, ako aj životného štýlu, taktiež životnou skúsenosťou a pokračuje životnou cestou ... Moja práca Tantra masérky ma veľmi napĺňa, obohacuje môj život z radosti, keď viem, že ste boli so mnou spokojný a odnášate si len pozitívne skúsenosti. O to viac ma to posúva vpred, v mojej práci a ja sa na Vás vždy srdečne teším. Je mojou záľubou a poslaním. Momentálne mám za sebou sedemročnú prax.

 

Teším sa, že Vám môžem pomôcť.

 

 

Tantra životu som úplne podľahla, keď som dosiahla vyšší bod poznania o Tantre a Egyptskej Tantre v rokoch 2014/2015. Masáže som začala ponúkať v roku 2011, nevediac čo to tá Tantra je. Blížil sa rok 2015, keď som dosiahla vyšší bod tohto poznania o Tantre a Egyptskej Tantre. Od roku 2015 sa venujem Egyptskej Tantre, Tantra masážam a meditáciam. Tantra terapiám od roku 2016. Momentálne už druhý rok študujem v oblasti zdravia. Od mala rada pomáham iným. Od šiestich rokov som navštevovala základnú umeleckú školu, ktorú som po pár rokoch nechala a začala aktívne športovať, chodiť do plaveckého klubu a venovať sa aktívne plávaniu.

 

Mojimi koníčkami sú brušné tance, maľba obrazov a príroda, kde naberám inšpiráciu. Som umelecká duša, ktorá rada tvorí. Umenie a tvorivosť vnášam i do mojich konceptov masáží. Celú moju webovú stránku som pre Vás vytvorila úplne sama, prebdené dni, noci ... Od textov, až po samotný dizajn. Od roku 2015 píšem tu na nej aj zaujímavé články, ktoré môžete nájsť na: mojom Blogu-Tantra Egypt.   

 

 Ahoj :-) Volám sa Simona alias "načúvajúca". 

 

Tantra sa stala bežnou súčasťou môjho života, ako aj životného štýlu, taktiež životnou skúsenosťou a pokračuje životnou cestou ... Moja práca Tantra masérky ma veľmi napĺňa, obohacuje môj život z radosti, keď viem, že ste boli so mnou spokojný a odnášate si len pozitívne skúsenosti. O to viac ma to posúva vpred, v mojej práci a ja sa na Vás vždy srdečne teším. Je mojou záľubou a poslaním. Momentálne mám za sebou sedemročnú prax.

 

AMBRA S. SINUHET

Motto:

 

Pokorný človek patrí medzi tie najmocnejšie tejto planéty. Je to ten , kto poznal lásku ako zdroj sily a tvorí s jej pomocou. Mení negatívne na pozitívne a zlo na láskavosť. Tento človek má silu liečiť ľudí, a skupina pokorných ľudí dokáže zmeniť samotnú planétu. Všetci bojovníci v porovnaní s ním blednú závisťou, pretože sila jedného z týchto vyrovnaných ľudí sa vyrovná zástupom tých bez lásky.

 

Milujem Orient a všetko s nim spojené, (vône, hudbu, tradície...). Z Egypta pochádzajú nielen moji predkovia, ale i egyptská Tantra, rôzne druhy masáží, meditácií, korenia, kvetov a veľa iného, pekného, zmyselného. Názov môjho salónu je ním inšpirovaný. Tantra masážam sa venujem od roku 2012, stále sa učím a čerpám nové poznatky. Počas mojej cesty som začala pozorovať ľudí, ich celkové pocityemócie, ich reč tela. Hľadala som oblasť v ktorej by som vynikla, a kde by sa mi mohla otvoriť moja cesta, moje vnútorné já ...

 

 Každú Tantra masáž vnímam ako cestu k hlbšiemu poznaniu, 

 podstaty ľudskej sexuality a duchovna . 

 

 

... Moja túžba sa stala realitou a našla som záľubu poslanie v tom čo robím. Stalo sa mi to zo začiatku nielen zvedavým poznaním, ale dnes i mojou cestou, lebo v ňu a jej liečivú silu verím.   

 

 

 

Tantra masážam sa venujem už dlhšiu dobu a  preto som pre vás vytvorila odlišné druhy masáží, vzájomne spojených a pridržiavajúcich sa techník, postupov egyptskej Tantry. Absolvovala som rôzne kurzy a hlavne mojou praxou, som nadobudla, nadobúdam nezaplatiteľné poznatky o tom, že ak človek chce očistiť, spojiť telomyseľ a dušu, musí ich dostať do harmónie, prebúdza zároveň aj svoju životnú - "hadiu" silu.

 

 

                 ... Ku každému klientovi pristupujem individuálne,                    

                     a moje priebehy masáži tým aj prispôsobujem,                     

 a intuitívne ich vediem nielen kvôli spestreniu zaužívaného "stereotypu", 

                                ale aj podľa želania si klienta ...                                 

 
 
 
 

Moje certifikáty boli k niečomu dobré, a to len v ukázaní smeru-cesty, po ktorej som už dávno predtým malými krôčikmi kráčala , -)

 
 

Moje masérske vzdelanie:

 

  •  Kurz Tantra masáže a holistickéj masáže s tantrickými prvkami - Kolín nad Rínom, Nemecko

  •  Akreditovaný kurz - klasická masáž a športová masáž - BEAUTY SCHOOL - Nitra

  •  Kurz - HOT STONES (lávové kamene) - masérska škola REMAS - Piešťany

  •  Tantra masáže v profesionálnej praxi - Bratislava

  •  Aromaterapia - masérska škola REMAS - Piešťany

  •  ETIKOTERAPIA - cesta ku zdraviu - Praha

  •  Havajská masáž Lomi-Lomi - REMAS Piešťany

  •  Reflexná masáž chodidla - REMAS Piešťany 

  •  TAO masáž - Brno

 

 ... Každý máme radi iné chute, zvuky, vône, dotyky, vizualizáciu ... 

  ... A predsa nás niečo spája: Že som. Že si. Že sme ...  

 ... Tu a práve teraz v jeden čas, okamih, prítomnosť.