Milí klienti, krásny čas Vám prajem. Na erotickom portáli: Amaterky.sk: https://amaterky.sk/

01.06.2019 18:18

 

Milí klienti, krásny čas Vám prajem.

Na erotickom portáli: Amaterky.sk:  
https://amaterky.sk/ 

 

figurujem od roku 2014 s prestávkami, časté menenie inzercie, fotiek bolo, opakujem bolo dôsledkom toho, že odvtedy čo som začala opäť v decembri 2018 pracovať mi neustále niekto robil zle: od kradnutia fotiek, nahlasovania mojej firmy na Googli až po nahlásenie termínu na masáž 4hodiny vopred a neprišiel a ani nedal vedieť. Už to mám poriešené a ošetrené.

Ďakujem Vám za Vaše pochopenie a verím že už chápete prečo sa to všetko okolo mňa dialo ako aj za Vašu dôveru.

Masáže robím od 2011 roka a Egyptskú Tantru od 2014 roka.

Moju staršiu web stránku: www.tantra-egypt.sk idem "oprášiť", naďalej ju môžete navštevovať kde nájdete všetko o mne, o mojej práci, O Egyptskej Tantre. Idem písať ďalej na mojom Blogu, ktorý ste si oblúbili a podporili Vašim hlasom. Pripravujem článok o Egyptskej Tantre o učení zložitom dlhoročnom učení v školách veľkých Mystérií, ako je napríklad chrám Luxor v Egypte, v ktorom sa žiaci učili napríklad o ľudskom fungovaní tela a narábaním s ním cez inšpiráciu a intuíciu atď..

Moju novšiu web stránku:
www.art-tantra.sk po čase zruším, nakoľko neprestanem robiť v čom som dobrá, čo mám rada a napľňa ma, čo i naďalej študujem-Egyptskú Tantru.

 

Poznámka: mám aj doménu: www.tantra-nitra.sk a dôvod prečo ju nepoužívam tu radšej neuvediem, nakoľko nechcem ublížiť tretej strane...

 

Ďakujem Vám za pochopenie. SIMONA