TANTRA terapie

 

 

 ♂ PODPORA POTENCIE + STOP PREDČASNEJ EJAKULÁCII ♂ 

 

Sexuálne poruchy ako impotencia, či problémy s orgazmom, sexuálnou dysfunkciou - predčasnou ejakuláciou súvisia s blokádami, ktoré bránia toku energie v priestore panvy.

Cieľom radu tantrických techník je očista hlavného energetického kanála v oblasti chrbtice - odblokovanie. Táto Tantra terapia aktivuje energiu a predstavuje kontakt s vlastným telom, pocity a nakoniec i so sexuálnou energiou.

METODIKA:

Individuálne-podľa úmyslu terapie

  • tantrická masáž / dychové, pohybové, meditačné techniky
  • psychoterapeutická konzultácia
  • odbúranie neistoty a podpora potencie

 

 Odporúča sa pre ľudí, ktorí sa nevedia stíšiť, nedokážu vnímať a cítiť svoje telo. 

Čím dlhšia Tantra Terapia, tým viac " Tu a Teraz", relaxácie, vzrušenia si zažijete s možnosťou prežitia stavu meditácie. Dlhšia doba masáže intímnych partií. Detailnejšia práca s telom s pozornosťou zameranou dovnútra meditujúceho, na jeho myšlienky, pocity a tok energie.

 

 

 

" Existujú veci, ktoré nemožno zmeniť. Napriek tomu si užívajte to, čo je Tu a Teraz.

Zmeňte svoje zameranie prostredníctvom meditácie a vizualizácie. Vždy existuje cesta.

Kto hľadá, nájde. "

 

 

 

Trochu teórie:

Meditácia je technika, pomocou ktorej sa človek učí kontrolovať svoje vlastné myšlienky, rozumieť svojim pocitom a spoznávať samého seba. Meditácia je technika, pri ktorej človek vstupuje sám do seba a pozoruje svoje vnútorné procesy a riadi ich. My nie sme iba týmto telom, myšlienkami a pocitmi, ale aj tým, čo sa dá označiť ako vedomie, duša, svetlo a radosť. Veriť tomu však nestačí. Meditácia je metóda, ktorá to človeku pomáha rozpoznať a zažiť. Je to metóda, pri ktorej sa človek učí vypnúť myšlienky a hlavu a čerpať energiu z Tu a Teraz. 

 

 

Meditácia znamená vystúpiť z hluku okolitého sveta a vrátiť sa späť k jednoduchej a pokojnej jasnosti tu a teraz. Meditácia znamená zastaviť sa a pozrieť sa tvárou v tvár realite. V meditácii preskúmame našu myseľ otvorene a úprimne, bez toho aby sme čokoľvek popierali.

Meditácia je v podstate prežitok sexu bez sexu.

Láska nie je vzťah.

Ak je vaše šťastie podmienené, nebudete šťastní nikdy.