TANTRA BÓDHI

 

Tantrické "prebudenie"

BÓDHI - pôvod slova zo Sankritu

 Pre všetkých, ktorí ešte neboli na Tantra masáži a chcú sa zoznámiť s masérkou, 

 priestorom alebo len jednoducho zrelaxovať. 

 

 

 

 ABHYANGA + TANTRA PREBUDENIE + PRÁCA S ENERGETICKÝM SYSTÉMOM 

 

 

Abhyanga je veľmi účinná ájurvédska olejová masáž zameraná na celé telo, hlavu, chodidlá a dlane. Taktiež veľmi relaxačná a harmonizujúca, bežne energická a osviežujúca.

 

Pri Tantra BÓDHI masírujem na masérskom stole. Ostatné masáže vykonávam na špeciálnom masérskom matraci (shiatsu), ktorý je položený na zemi.

 

 

 

Teplým olejom sa masírujú "marmové body", uzlové body či križovatky prúdenia energie v organizme. Počas Abhyanga sa vyhladávajú tieto vitálne body, ktoré sa nachádzajú v určitých oblastiach celého tela, ktoré sa stláčajú a stimulujú, čo pomôže pri detoxikácii a toku energie.

 

 

 

 

 

Tiež zlepšuje tok lymfy a zvyšuje imunitný systém a súčasne upokojuje a posilňuje nervový systém. Abhyanga masáž je kompletné omladenie tela a mysle, pracujúce zvnútra von.

Ak máte pocit nervozity alebo letargie, alebo trpíte nedostatkom spánku, teplé oleje pomáhajú upokojiť myseľ a nervový systém, takže máte pocit pokoja a odpočinku. Masáž nie je tlaková, ale jemnáuvoľňujúca. Zvyšuje funkčnosť svalstva, zjemňuje pleť a pôsobí priaznivo na kvalitu pokožky.

 

Masérka Vám pomôže dokonale sa uvoľniť, rozprúdiť životnú energiu a vnímať svoje vlastné "ja". V deň absolvovania masáže odporúčam jemné sprchovanie, aby liečivý účinok oleja pôsobil čo najdlhšie. 

 

 

 Nezahŕňa masáž intímnych partií. 

 

 Masírujem v tunike. 

 

 

1 hodina        40€