PROSTATA Me-Sajk

 

 

 MASÁŽ PANVOVÉHO DNA + MASÁŽ PROSTATY 

 

Na masáž Prostaty Vás krásne pripraví a uvoľní niektorá z mojich celostných zmyselných masáží.

Počas masáže sa vytvorí intímna, dôverná atmosféra, postupne klesá preč hanba, neistota a pochybnosť. Masáž prostaty začína zvonka, masážou hrádze (priestor medzi semenníkmi a konečníkom). Pokračuje sa masážou cez análny otvor, za pomoci masážneho olejčeka alebo lubrikantu. Vzhľadom na hygienu používam pri vnútornej masáži prostaty mäkké latexové rukavičky. Pri masáži prostaty sa (môže), nemusí stimulovať penis, pri nej je orgazmus vyvolávaný dráždením prostaty. Aj napriek tomu môžete prežiť neopakovateľné pocity blaženosti.

 

Pre niekoho nemusí byť jeho prvá masáž prostaty príjemným zážitkom, môže pociťovať hanbu, neistotu, pochybnosť a preto sa nevie hneď na prvý krát poriadne uvoľniť. Inému naopak môže byť jeho prvá masáž prostaty veľmi hlbokým prežitkom búrlivého i hlbokého orgazmuextatickým zážitkom. Preto stačí nevzdávať sa a vytrvať v experimentovaní.

 

 

 

Trochu teórie:

 

Prostata niekedy býva nazývaná ako mužský bod G. Jej masáž prináša intenzívne sexuálne zážitky. Má liečivé účinky, pomáha predchádzať jej zväčšeniu a poruchám erekcie. Naše telo je popretkávané erotogénnymi zónami, ktoré pri stimulácii vyvolávajú v tele drobné orgazmy. A práve masáž prostaty je Vaša cesta, ako si rozšíriť svoj obzor nepoznateľného potešenia. Niektorých mužov roky živí tajná túžba vyskúšať túto masáž, no hanbia sa o to požiadať svoju partnerku. Majú pocit, že ich partnerka bude vnímať ako muža inklinujúceho k homosexualite. Pravda je taká, že to spolu vôbec nesúvisí. Ale aj napriek tomu muži masáž prostaty a pohlavných orgánov proste milujú. Táto technika pre nich predstavuje intenzívnu slasť, prináša im hlboký sexuálny zážitok a výbušný orgazmus.
 

Masáž prostaty je teda stimulácia mužskej prostaty pre sexuálne uspokojenie alebo na lekárske účely. To je dokázaný fakt, že pravidelná masáž prostaty môže znížiť riziko zápalu prostaty, a okrem toho tiež podporuje tvorbu spermií a zlepšuje krvný obeh.