UN-BOUND Me-Sajk

 

"NE"-SPÚTANÁ

Zážitok odlišnosti

Stupňované "NE"SPÚTANÉ PRECÍTENIE

 

 

Priaznivcom masáží a začiatočníkom cez ľahšie praktiky v tantrickej podobe pomôžem spoznať a vstúpiť do sveta, ktorý vás láka. Odostriem vám odlišnosť klasického prežitku SM lekcie v súvise so správne usmernenou energiou. Vedomé vychýlenie sa od živočíšneho a duchovného chápania.

 

  Ritualizovanie Sexuality a Erotiky.  

 

Silné fyzické vnemy, zmyslové zbavenie, znehybnenie vzťahujúce sa pre Váš vnútrajšok a myšlienkové pochody, odopieranie zaužívaného dráždenia. Vzrušenie, potlačenie a prijatie temnejšej podoby Vášho ja. Zosilnenie zážitku cez jemnú, vzrušujúcu "bolesť", ktorá má svoje hranice.

 

 

 NAPÄTIE ♀ VZRUŠENIE ♂ ODOVZDANOSŤ ♀ VÁŠEŇ 

 KREATIVITA ♀ ZMYSELNOSŤ 

 

 

" ... Každý z nás máme,alebo sme mali kedysi dávno tajné vzrušujúce erotické sny, aké by to bolo keby ..."

 

 

 

Vzrušovalo nás pozerať sa na napínavé scény vo filme, keď jeden človek bol zbavený možnosti pohybu, bol pripútaný, úplne oddaný, mohol sa len bezmocne prizerať alebo ani to nie - len napäto očakávať, čo sa s ním bude diať.

 

Toto samo o sebe je vysoko vzrušujúca predstava ak pridáme k tomu fakt, že v moci Vás má krásna žena, ktorá ovláda kúzlo tantrickéj masáže telom, je to ako splnenie najfantastickejších túžob a prianí. Celý náš život je plný protikladov. Ako existuje deň a noc, biela a čierna, láska aj nenávisť, tak bežne sa  v živote stretávame so submisivitou a dominanciou. Dokonca je pre mnohých z vás súčasťou a korením života a osobných vzťahov.

 

Tu môžeme prestať hrať nacvičené role. Odložiť masky žiadané spoločnosťou, byť taký, aký sme, bez akéhokoľvek posudzovania a hanby. Každý z nás je úžasný originál, relaxuje inak a toto môže byť spôsob, ako vypustiť napätie, vyčistiť hlavu, nabiť telo energiou a radosťou zo života. V každom prípade je to okúsenie a prežitie nových pocitov, ktoré nie sú úplne bežné.

 

Používanie špecifických pomôcok, zamedzenie pohybu a zaviazanie očí umocní maximálne všetky prežitky. Automaticky sa zapoja ďalšie zmysly, pozornosť je úplne sústredená bez akýchkoľvek vonkajších vplyvov na telo, dotyk, intenzitu a prežitok. Dochádza k uvoľňovaniu adrenalínu do krvi, čo prináša iné pocity, nárast vzrušenia a plné prežívanie prítomného okamihu. Tento efekt ťažko dosiahnete pri akéjkoľvek inej masáži.

 

  Táto masáž môže byť pre niekoho spestrením, experimentom.         

   Pre niekoho je zárukou nástupu gradácie či vzrušenia a                   

 pre niekoho uvoľnením blokov z napätia v práci alebo bežnom živote. 

 

 

 

 PRAVIDLÁ A HRANICE UN-BOUND:  

 

 

Masáž prebieha podľa toho na čom sa s Vami vopred dohovorím a nedeje sa s Vami nič proti Vašej vôli. Nepoužívam žiadne techniky spadajúce do tvrdeého BDSM, ani sa tu nevykonávajú žiadne priame sexuálne praktiky. Prvky BDSM tu používam ľahkou formou a celá masáž je vykonávaná v tantrickom duchu.

 

 

 Ak zistíte, že toto nie je pre Vás to pravé, posunie sa masáž do roviny masáže:   

 

BODY TO BODY Me-Sajk

 

 

 

 Na požiadanie klienta zahŕňa ejakuláciu naviac. 

    PROSTATA Me-Sajk + FOOTJOB Me-Sajk   

 Prekvapenie: v podobe umeleckého prevedenia. 

 Masírujem úplne nahá. 

 

 

1,5 hodiny        110€

2 hodiny           130€

 

 

Fotogaléria: UN-BOUND Me-Sajk