FOOTJOB Me-Sajk

 

 

 ORIGINÁLNY - VZRUŠUJÚCI - NEOBYČAJNÝ DOTYK 

 

FOOTJOB je mojou veľkou záľubou, robím ho s radosťou. S nohami pracujem takisto ako s rukami. Mám veľmi vyvinutý cit v nohách. 

Na Footjob Vás krásne pripraví a uvoľní niektorá z mojich celostných zmyselných masáží. Zabudnite na klasickú masáž intímnych partií rukami a doprajte si originálny a vzrušujúci Footjob - intímnu masáž chodidlami. Je to technika stimulácie pohlavných orgánov a erotogénnych zón za pomoci nôh, chodidiel, prstov na nohách. Táto technika zahŕňa tiež trenie tela, a aj intímnu masaž penisu chodidlami. Nechajte sa uniesť svojimi pocitmi. Tieto dotyky vyvolávajú vzrušenie, stimuláciu alebo až orgazmus / multiorgazmus.

 

 Existuje množstvo variácií, ako vykonávať masáž a stimuláciu pohlavných orgánov nohami: 

 

  • Toejob: Používajú sa najmä prsty na nohách, ktoré hladia penis. Viac zložitá a náročná technika je stimulácia špičky penisu alebo okolo penisu medzi palcom a druhým prstom.

  • Solejob: Dávajúci využíva najmä plosky chodidiel pre hladenie alebo stimuláciu penisu.

  • Stepping: Dávajúci vyvíja tlak na okolie penisu opatrným šliapnutím.

 

 Tieto techniky vykonávam naboso. 

 

 

Trochu teórie:

 

Masáž rôznych telesných partií, predovšetkým tých najviac vzrušivých a erotogénnych, môže viesť až k vyvrcholeniu. Footjob je metódou, pri ktorej vám bude masérka dráždiť a láskať postupne rôzne časti tela, až sa prepracuje k intímnym partiám, v prípade mužov.

 

Experimentujte s partnerom:

 

Erotická masáž footjob vás môže vydráždiť neskutočným spôsobom a nabudiť tiež na veľa sexu s partnerkou, či s partnerom. Áno, sexy masáž footjob sa môže týkať pokojne aj žien, aj keď tých je v tomto prípade menej. Masáž penisu nohami, ale aj dráždeniu ďalších vzrušivých partií si celkom iste obľúbite a treba ju zapojíte tiež do sexu s partnerom.