Masáže pre mužov

***** CELOSTNÉ ZMYSELNÉ MASÁŽE *****

Liečivá sila rúk od hlavy až k päte

Dôležitá je pre mňa starostlivosť a napojenie sa na individualitu klienta a preto som pre Vás pripravila obšírnu ponuku masáží.

Tantrické, Relaxačné masáže

Masáž - Me-SajkPrincíp vychádzajúci z rôznych kultúr Sveta: Indický, Budhistický, Egyptský..., pravá Tantra vychádzajúca z ezoteriky, mágia, ktorá nie je iba povrchná. Tantrik sa napája na Vaše vyššie ja...  


Sensual Me-Sajk Relax

Cítite sa unavení, vyčerpaní? Bolia Vás svaly na rukách, nohách či chrbte? Vytvorila som pre Vás komplexný ucelený súbor z viacerých druhov relaxačných ale aj liečivých a energetických masáží - / myofasciálna masáž, klasická relaxačná masáž, reflexná masáž chodidiel, masáž hlavy a tváre, lávové kamene. Súčasťou Sensual Me-Sajk Relax je i masáž intímnych partií. Naše telo je ucelená časť i s jeho tabuizovanými oblasťami. Masáž je veľmi uvoľňujúca , harmonizačná, energizujúca.

30min - 50€

60min - 80€
90min - 120€

Sensual Me-Sajk

Začína sa egyptským tantra rituálom, pri ktorom sa naberá teplý olejček z obetnej misky, vylieva sa a postupne rozotiera, pomalími, nežnými ťahmi na telo. Zmyselná masáž, ktorá je vysoko intímna, zkľudňujúca, regenerujúca, plná relaxu a vzrušenia. Nakoľko využívam pri masáži orgazmickú meditáciu, môžete prežiť aj skvelý celotelový energetický orgazmus. Táto technika pomáha, keď strácate záujem milovať sa, pri stresujúcom, náročnom povolaní a ďalších... Pri orgazmickej meditácii sa masírovaný uvoľní a nevykonáva vôbec nič okrem toho, že pravidelne zhlboka dýcha a sústredí sa na svoje telo. Vzniká tu vzrušenie, s ktorým môžeme počas masáže pracovať, viesť energiu z pohlavia do celého tela, predlžovať stav pred ejakulačnej rozkoše. Znova Vás privádza k energetickej a duševnej rovnováhe, narušovanej stresom, napätím, prepracovanosťou.

30min - 50€

60min - 80€
90min - 120€

Tao Me-Sajk

Taoistická masáž je je veľmi príjemná, harmonizujúca masáž pre uvoľnenie stresov, prečistenie energetických dráh tela, odstránenie blokov a napätia. Masáž prebieha ako jemné hladenie celého tela, pracuje sa s meridiánmi-energetické dráhy a sexualnými bodmi. V hlbokej relaxácii dochádza k rozvedeniu energií do celého tela a k ich harmonizácii. Po masáži sa budete cítiť harmonizovaným, plný energie a tento pocit pretrvá aj niekoľko dní.

90min - 100€

Hawaii Me-Sajk

Príjemná, "pôžitkárska", hlboko relaxačná a uvoľňujúca masáž celého tela, ktorá pochádza z Havaja. Exotická masáž lávovými kameňmi, obohatená o Havajskú masáž Lomi-Lomi za použitia teplého exotického olejčeka patrí medzi najobľúbenejšie masáže a to nielen v chladnejších častiach roka. Nachádzame v nej komfort hlavne pri stavoch hlbokej únavy, stuhnutého svalstva, i keď potrebujeme nabrať väčšiu energiu. Rytmická masáž dlaňami a predlaktím, je tu doplnená o blahodárne účinky tepla, ktoré lávové kamene pomaly uvoľňujú. Využívajú sa k celkovému prehriatiu organizmu a rozprúdenie energie do celého tela. Po tomto celkovom uvoľnení masírovaný lahšie prijíma sexuálnu energiu: "hadiu silu" a to v doplnení o tantrickú masáž Sensual Me-Sajk.

90min - 120€

Vedeli ste, že?

Slovo masáž pochádza z francúzskeho slova massage a to pravdepodobne z arabského masa "dotknúť sa, ohmatať alebo manipulovať" alebo z latinského massa "masa, cesto". Starší význam tohto slova môže byť ešte z hebrejčiny me-sakj "pomazanie olejom". Staroveká gréčtina používala pre masáž slovo anatripsis a latinčina frictio.