Bean Klíčenie Vzor paperweight Taxidermickému Zber vložené Do Jasné, Lucite Blok Vloženie Vzorkových

€11.58


Popis:

Bean Klíčenie Zber Vzoriek V Zrejmé, Lucite Blok Vloženie Vzorkových

Tvar obdĺžnik s clear background,trvanlivé,žiadne bubliny,praskliny. Veľkú zbierku darček pre priateľov,rodiny a biologické nadšencov Ideálny nástroj pre vzdelávanie škole a škôlke. To je dobrá učebná pomôcka pre vedu triede.

veľkosť: 164*78 *18(±2)mm (1 cm=10 mm=0.39 inch)

Balenie: 1pc/box

VAROVANIE 1.Žiadny kontakt s inými chemikáliami. 2.udržať medzi 0~45"C a vyhnite sa priamemu slnečnému žiareniu. 3.uchovávajte mimo dosahu pevného/ostré predmety na odstránenie škrabancov. 4.Živica je robustný a odolný , nie ľahko zlomiť, ale v prípade, že rozbije,nedotýkajte sa materialsor vnútri.Ak náhodne dotýkať,umývanie s vodou v čase. spôsoby dopravy:

Čína príspevok air mail normálne bude trvať :voľný 15-25days

epackage:voľný 15-30 dní..

ostatné zásielky metód závisí od vašej krajiny.

Spôsoby platby: 1.www.tantra-egypt.sk podporuje Alipay,Visa, MasterCard, Maestro Debetnej Karty,Western Union, Bankový Prevod, Webmoney, QiWi Peňaženky a Boleto cez bezpečné platobné procesor ESCROW. 2.Prosím, byť istí, že vaša platba je bezpečne uchovávať www.tantra-egypt.sk, kým sa potvrdí doručenie objednávky. Vrátenie Peňazí:

100% Záruka. Ak máte akékoľvek nespokojnosť s našimi tovaru raz dostanete,, prosím len voľne napíšte nám do 7 dní, môžeme poskytnúť bezplatnú výmenu alebo vrátenie peňazí. Vrátenie peňazí je konečná aukčná cena mínus www.tantra-egypt.sk odpočítaní nákladov (business komisie). Vrátenie bude vykonané raz položky sú vrátené späť v pôvodnom stave. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci by mali zabezpečiť položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, nebudeme platiť kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť požiadať o pohľadávku s logistické spoločnosti pre relatívnej kompenzácie.Pred nákupom, vítame vás, kontaktujte nás na akékoľvek otázky, ktoré máte produkty, ktoré vás zaujímajú. Ak ste sa nemusíte uspokojiť s produktom, ktorý ste si kúpili, prosím, kontaktujte nás prvý. Pripomienky: 1.Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je pre nás veľmi dôležité ! Žiadame, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. 2.Prosím, zanechajte nám pozitívnu spätnú väzbu s "PREFEKT 5 HVIEZD", ak ste spokojní s vašou item(s) kedy dostala. Radi vám urobiť to isté pre teba.

Poznámka:

V dôsledku rôznych politík v rôznych krajinách, môže byť colné daň, ktorá by mala byť zaplatená kupujúcim. To je uncertian. Nebudeme mať žiadnu zodpovednosť za akékoľvek dane, sa vyskytujú v cieľových krajín. dúfam, že sa vám môže porozumieť.

ak by ste mali akékoľvek quesiton,pls, neváhajte a kontaktujte nás!

Štítky: slon ornament, vysoké ženy motýľ, medveď crystal, ako taxidermickému motýľ, crystal so suvenírmi, vzor, crystal ornament, taxidermia, sklo so suvenírmi, crystal home.


( 1 Hodnotenie )

Počet