Sexy Jogy Športové Oblek S Uväzovaním Za Ženské Fitness Oblečenie Leopard Beží Fitness Cvičenie Vyhovovali Žena V Pohode Nastaviť Športové Jogy Oblek

€15.71


Detaily produktu Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky alebo obavy pred alebo po nákupe. Zaviazali sme sa k vašej 100% spokojnosti. HIGHWAIST LEGINY: žien jóga nohavice sú navrhnuté s rozšírili vyššie waistwaistband pre lepšie bruško ovládanie, ponúka všetky podporu a compressionfor vaše bruško a zadok sa dostať späť do svojho pôvodného tvaru. NON-POZRI-PREŠLA:S špeciálne šijacie plavidlá, aby sa im dostatočne hrubé na to, aby covereverything. SIZEMEASUREMENT: pozrite sa Prosím na meranie veľkosti ešte pred objednaním. Ak ste liketo nosiť voľnejšie, odporúčame vám vybrať si väčšiu veľkosť. 1. Ohľadom produktu názov slovnej zásoby, s cieľom uľahčiť nakupovanie vyhľadávanie spotrebiteľov, našom obchode hlava je len kľúčové slovo použité kupujúci " search návyky, a nepredstavuje skutočnej účinnosti a vlastností samotného výrobku. 2. Pretože každý spotrebiteľ skúsenosti rôznych výrobku účinnosť je ovplyvnená rôznymi faktormi, a nie je zaručené, že každý môže dosiahnuť konzistentné účinok. 3. Ak máte akékoľvek otázky počas procesu nákupu, môžete kontaktovať zákaznícky servis kedykoľvek. 4. Ak ste spokojní po prevzatí tovaru, prosím, dať 5 hviezd chvály. Tešíme sa na lepšie služby pre vás malý darček bude mať na ďalší nákup. 5.Zákazník je Boh. Pred odchodom akékoľvek 1,2 hodnotení:/neutrálny/negativefeedback a otvoriť akýkoľvek spor,prosím kontaktujte nás a získajte lepšie riešenie.Radi by sme sa vyriešiť akýkoľvek problém.

Štítky: fitness oblečenie nohavice, deti fitness oblečenie, fitnes novinka oblečenie, veľkosť fitness oblečenie, textílie fitness oblečenie, lesklé fitness oblečenie, základné fitness oblečenie, fitness oblečenie v, aport fitness oblečenie, štýlový fitness oblečenie.


( 0 Hodnotenie )

Počet