Waveshare JetBot AI Súprava Príslušenstva, doplnkov pre Jetson Nano (B01) Vybudovať JetBot NVIDIA OFICIÁLNE ODPORÚČANIE

€83.35


Nový Jetson Nano 2GB Developer Kit NIE je podporovaný touto Súpravou.

Pre 2GB nano, môžete sa obrátiť na NVIDIA OFICIÁLNE ODPORÚČANIE! JetBot AI Súpravy, Príslušenstvo, doplnky pre Jetson Nano Vybudovať JetBot

Poznámka: Jetson Nano NIE je súčasťou dodávky. Prehľad

Inteligentný robot je vždy obľúbený projekt elektronické nadšencov však robota bude "nie, že smart" ak to nie je AI-založené.

Vitajte na JetBot, skutočným inteligentný robot, poháňaný Jetson Nano. S intelligent eye (predná kamera), rozpoznávanie tváre, objekt sledovania, auto riadok takto, protizrážkový môže byť ľahko dosiahnuť. Je tiež prichádza s SNSĽP uzly kód, ktorý je jednoduché začať s open source SNSĽP (Robot Operačného Systému), a naučiť sa systému rámca a konceptov SNSĽP.

Ak máte Jetson Nano na stole práve teraz, v kombinácii s našimi otvorené zdrojové kódy a návody, tieto doplnky by byť ideálnou voľbou pre vás naučiť AI robot, projektovanie a rozvoj.

Rozvoj Zdrojov

Wiki :

OBSAH BALENIA

Hmotnosť: 0.773 kg napájanie v tejto súpravy je pre batériu nabíja len vtedy, a nebude moc Jetson Nano priamo. Ak chcete samostatné napájanie pre Jetson Nano, prosím kúpiť ďalší 5V/4A napájací adaptér. Tento produkt vyžaduje tri 18650 batérie na prácu, ktoré NIE sú súčasťou a mali by byť zakúpené samostatne.

Štítky: m396, prípade jetson nano, hlboké učenie knihy, domy jetson nano, gigabyte video, raspberry pi 4 8gb kit s displejom, fotoaparát jetson, molex power splitter, grafické karty, jetson nvidia.


( 0 Hodnotenie )

Počet