Sprcha Sedadlo, Nastaviteľná Výška Sprcha Stoličky pre Starších osôb so Zdravotným Bezpečnosť Non-slip Sprcha Stolice bezbariérová Kúpeľňa so Sprchou Lavičke

€65.17


Produkt úvod: 1. Bezbariérový kúpeľňa so sprchou stoličky s operadlom, 7 súborov, výška môže byť upravená. Maximálny vznik 47 cm, najnižší pokles 32 cm. 2. Na zdvíhací sprcha sedačka bez operadla, 7 súborov, výška môže byť nastaviteľné. Maximálny nárast je 52 cm a najnižší pokles je 36 cm. 3. Bezpečnosť non-slip kúpeľňa stoličky,vhodný pre starších ľudí, zdravotne postihnutých, tehotných žien, detí, atď. 4. Sprcha kreslo je vyrobené z hliníkovej zliatiny a môže niesť 130kg. Vhodné pre kúpeľňa a wc v domácnostiach, hoteloch, domovoch dôchodcov, trh,nákupné centrá, atď. 5. O návrat politiky: Ak nie ste spokojní s našimi výrobkami alebo máte akékoľvek ďalšie otázky,prosím, dajte nám vedieť čo najskôr. Budeme reagovať do 24 hodín. Ak je to naša chyba, budeme ju opraviť a dať uspokojivé riešenie. Ak ste si vedomí našich produktoch a službách, nezabudnite zanechať pozitívnu spätnú väzbu z 5 hviezdičiek, budeme veľmi vďační za vaše povzbudenie.

Štítky: vedúci sprcha, mens nábytok do obývacej izby, kúpeľňa stoličky stolice, sprcha stolice, necron, vaňa sedadla, sídlo sprcha, stolička sprcha, bezbariérový sprchovací stolice, stolička hendikep.


( 0 Hodnotenie )

Počet