Benepaw Ultrazvuk Psa Štekať Proti Ovládača Zariadenia Nepremokavé Bezpečné, Efektívne Vzdelávanie Pet Stop Kôry Odstrašujúci Vnútorné Vonkajšie

€20.33


MINI DIZAJN: Tento ultrazvukové anti štekať radič prichádza s dobre navrhnuté mini tvar, môžu byť zavesené na strome, vnútorný, vonkajší múr alebo plot príspevok na zastavenie akejkoľvek psov štekať(v dosahu); Štyri tlačidlá pre obsluhu, vrátane testu tlačidlo off tlačidlo, a na úrovni 3 tlačidlá.

PRE RÔZNE VEĽKOSTI: Tento mini kôry kontroly odstrašujúci používa high-frequency zvuk, ktorý pracuje na zníženie nadmerného brechot psov v rámci sluchu rozsahu; Pre psov 6 mesiacov a staršie DO 15M/50 FOOT ROZSAHU. Bez potreby tradičné golier je bezpečné pre väčšinu druhov psov.

BEZPEČNÝ & EFEKTÍVNE: Obsahujú citlivý mikrofón izolátov, ultrazvukové radič pre kôra s účinným vzdialenosti 15m/50 nohy, a ľudia nemohli počuť sonic (odporúčaná počiatočná režim v interiéri je na úrovni 1, zvýšiť, ak je to potrebné).

ULTRAZVUKOVÉ KÔRY CONTROL/ÚSPORY ENERGIE: Pôsobí 9-Voltovej batérie (nie je súčasťou), priemerná životnosť batérie 5-6 mesiacov v závislosti od používania. Najnovší upgrade verzia, Zastaviť nadmerné, hlučné štekať psa podľa emitting ultrazvukový zvuk, ak chcete stíšiť psa; účinnejšie ako stará verzia odstrašujúci a vodotesný. Meranie V CM Dĺžka Šírka Výška JEDNA VEĽKOSŤ 7.8 4.3 6.2 Meranie V Palcový Dĺžka Šírka Výška JEDNA VEĽKOSŤ 3.1 1.7 2.4

Veľkosť môže mať mierny rozdiel vzhľadom na ručné meranie.

POZNÁMKA: nie je batéria v balení, takže zákazník potrebuje kúpiť batériu sám/sama.

Test na overenie mikrofón a reproduktor sú funkčné

Spodný Rozsah: Až 4,5 m/15 stôp

Stredné Rozsah: Až 9.1 m/30 stôp

Spodný Rozsah: Až do 15.2 m/50 stôp

Štítky: pes odrážanie, pero britva oholenie, anti kôry golier psa, taška na psa liečiť, dvere pet, anti štekať zariadenie oudoor, lai, anti brechot psa, anti kôry, pet školenia drevené.


( 3 Hodnotenie )

Počet