148pcs Sledovať Repair tool Kit Sledovať Odkaz Pin Odstraňovač Prípade Otvárač na Jar Bar Remover Horlogemaker Gereedschap Opravy WatchTool Auta

€12.00


148p cs Sledovať Repair tool Kit Sledovať Odkaz Pin Odstraňovač Prípade Otvárač na Jar Bar Remover Horlogemaker Gereedsc hap Opravy WatchTool Auta

pecification :

Materiál: Zliatina ocele

Veľkosť balenia: (dĺžka 20.5 šírka 10 hrúbka 4,5 cm cm)

Na balení výrobku: čierna plátno balenie (vonkajší kryt funkcie opp)

Funkcie :

1.Multi-function: hodinárskom nástroj nastaviť zahŕňa demontáž alebo otvorením prípade, úprava alebo výmena popruh, výmena batérie, tesnenie, atď. Tento repair tool pomáha riešiť sledovať problémy doma namiesto toho, aby šiel do servisu. Ušetriť peniaze a čas.

2.Ľahký a ľahké: hodinky opravy kit s čierny nylon na zips box pre pohodlné skladovanie, jednoduchá starostlivosť a pracovať z ľubovoľného miesta. High-kvalitné Qfun hodinárstvo nástroj je veľmi ľahký a prenosný, a to je veľmi výhodné ak chcete použiť.

3.Účel: je veľmi vhodný pre pravidelné práce, ako je otvorenie späť na hodinky, úprava popruh, zmena sledovať, batérie, tesnenia, pásky, nastavovanie popruhu, atď.

4.Professional: Tento vysoko kvalitný 148-kus sledovať nástroj nastavenie je veľmi vhodný pre profesionálne a všeobecné použitie, ako aj hodinky opravy a potreby úprav. Veľmi vhodné pre hodinárov, kolektory, začiatočníkov, atď.

Package inclulding :

Celkom 148pcs:

1 blue belt detacher

1 základne, bez skrutiek

1 tekvica zvedavými zariadenia

1 červená deformácii nôž

1 nehrdzavejúcej ocele kliešte

1 žltá dvakrát skončil vidlica

1 malé kladivo

3 ploché skrutkovače (1.0, 1.2, 1.4 veľkosť)

3 dierovanie ihly (0.8, 0.9, 1.0)

37MM tri čeľusť otvárač

1 box tri čeľusť otvárač (18 pazúry)

náhradné ihly pre modrú pásku remover 5

žltá obojstrannú vidlica náhradné hlavy 2. 8-25 oká sáčku (18 pravidlá * 6 = 108)

1 obrus

Štítky: muži výstružníky, požičovňa kocky, súprava na opravu, aneng q1, nástroj workpro, prst skateboard, muž skrutkovača, jakemy úradný, sledujte repair tool kit lige, magic zips súprava na opravu.


( 1 Hodnotenie )

Počet