2 KS Zábava Express Hore nohami Čarodejnice Nohy Dvore Vklad Vianočné Dvore Dekor Zlá Čarodejnica Nohu Halloween Dekorácie Pre Vonkajšie Vnútorné

€7.29


2 KS Zábava Express Hore nohami Čarodejnice Nohy Dvore Vklad Vianočné Dvore Dekor Zlá Čarodejnica Nohu Halloween Dekorácie Pre Vonkajšie Vnútorné

Odrážky: 1、Veľké Halloween Čarodejnice Dekor: Stačí umiestniť ho kamkoľvek budete chcieť, a vy môžete dať toto zlo jeden na kufri, lodenice kríky a kvetinové záhony.

2、Odolné Materiály: Toto zlé čarodejnice nohy sú vyrobené z trvanlivých materiálov, non-jedovaté a mäkké na dotyk, čo je ideálne pre skladovanie a použitie.

3、Halloween Atmosfére: Cez tieto rozmarný roztomilý rodiny dekorácie nohy, vaši priatelia a rodina zadajte atmosféru Halloween a vytvoriť strašidelné atmosféru.

4、Vhodných Príležitostiach: Tento prop je farebné, roztomilý a klasické, veľmi vhodný pre vaše podujatia, party, doma alebo v kancelárii.

5、Package Zahrnuté: balíček obsahuje dvojicu čarodejnice nohy. Toto zlé čarodejnice nohy sú asi 40 cm dlhý.

Špecifikácia:

Veľkosť: cca 40*12 cm/15.75*4.72 v

Materiál: polyester

Hmotnosť: jeden gram hmotnosti je o 100 gramov / pár nôh sú o 200 gramov

Balenie Zoznam:

2*Halloween Čarodejnice Nohy (Pár)

Štítky: sega čarodejnice domu, airblown halloween, halloween vonkajšie, zlé čarodejnice domu, čarodejnice domu klobúk, muži čarodejnice domu, čarodejnice domu štýl, halloween hinchable, witch house music, ghost halloween nafukovacie.


( 0 Hodnotenie )

Počet