Kovový Ultrabook SSD 256 GB RAM 512 gb diskom s kapacitou 8 gb Ružová 14" CPU Intel 4 Jadro Windows Office arabský francúzsky španielsky rusky Klávesnica s podsvietením

€307.05


Inštalácia a Prispôsobenie:

Software: Windows 7 alebo 10, bude továreň vopred nainštalované podľa konkrétneho modelu počítača. Vo všeobecnosti, Windows 8 alebo 10 je pre transformátory, počítače, a Windows 7, 8 alebo 10 pre Non-dotykovej obrazovky počítačov. Windows 10 bude nainštalovaný na väčšine počítačov, ak je to možné. Jazyk: Pre ruskej Federácie, ruský Keyboad + ruskej bude systém Windows nainštalovaný. Angličtina bude inštalovaný pre zvyšok sveta, v predvolenom nastavení. Môžeme inštalovať Žiadne Hlavných Jazykoch k dispozícii (francúzsky, španielčina, nemčina, atď.. Prosím, uveďte váš výber jazyka vo vašej Objednávke poznámka, ak je to potrebné. English/French/German/hebrejčina/ruština/španielsky Office 2013 bude nainštalovaný. Všetok software sú pre testovacie účely. Softvéru i hardvéru, no sú testované pred produkt odoslanie. Klávesnica: Pre ruskej Federácie, klávesnica s ruskými + anglické písmená odoslaný. Pre zvyšok sveta, standard English klávesnica sa dodáva štandardne. Môžeme poskytnúť Jasné Biele PVC rozloženie Azerty / nemecký/ hebrejčina/ Portugues / španielsky alebo akékoľvek jazykov na klávesnici Zadarmo. Uveďte vašej žiadosti vo vašej Objednávke, ak je to potrebné. Logo: (OEM service) Normálne, budeme loď s hladkými ultrabook, ako je to uvedené v našich obrázok. Sme však môže dať logo na vás, ako sa vám to páči, ak sa služba je k dispozícii v čase, a že vaša krajina urobiť prijať to. Prosím, kontaktujte nás, a my by sme, aby usporiadanie prípade potreby (cena 20 eur)

Na Zásielku & DAŇ (Veľmi Dôležité)

Colné Dovozu Dane: Dane je zodpovednosť kupujúci. Vaša vláda môže alebo nemusí zbierať daň z vás podľa zákonov platných vo vašej krajine. Chcete Rýchlo Prepravy ? Prečítajte Si: Úplná Adresa, Psč, Telefónne & e-mail. DHL Vyžaduje Úplnú a Formálne Adresu Správne, Psč byť Overená pred Prijatím vašej zásielky. Prosím, skontrolujte post office webovej stránky z vašej krajine alebo hotline pre správne informácie. Tiež, správne číslo mobilného telefónu(plus druhé telefónne číslo) s e-mailová adresa je potrebné pre Kuriér kontaktovať pred doručením. Neformálne adresu akceptované Poštou nebudú akceptované Expresné služby, a spôsobí vážne meškania. DHL Odľahlých Oblastiach Zoznamu. Ak je vaša adresa v Odľahlých Oblastiach Zoznamu, zvoľte si, prosím, EMS alebo iné poštové Služby namiesto toho, aby sa zabránilo oneskorením zásielky. Skontrolujte vašu adresu v tejto webovej stránke: raslist.dhl.com/jsp/first.js ruskej Federácie. Celé Meno, aby zodpovedali vašej Identity dokument je potrebná vaša vláda prijímať medzinárodné zásielky. Spôsob dopravy: EMS/DHL služba je doporučené pre Rýchlejšie a Spoľahlivý servis. Sledovanie informácie budú on-line približne 3-7 dní po produktu odoslanie. Vzhľadom na dynamický dostupnosti a situácie, s Medzinárodnými Logistiky, môžeme lodi produktu s vhodnou služby. Napríklad, ak je vaša adresa v definovaná ako DHL vzdialenej oblasti, môžeme usporiadať do lode cez EMS alebo iných Leteckých Mailové služby miesto.

Štítky: i7 ultrabook, gardénia, mele mini počítač, karty grafické 8 gb, matebook 14, netbook asus windows 10, šaty francúzsky, sr2z5, herný notebook, palit grafické karty.


( 1 Hodnotenie )

Počet