2020 Ženy Čipky Plávanie Spp Plávať Bazén Pláži Chrániť Uši, Vlasy Nepremokavé PU Kúpanie Klobúk Pre Dievčatá Dlhé Vlasy Lady Plávať Spp

€3.42


Položky sú dobre zabalené s papierové krabici a překypoval balíkov,s cieľom zabezpečiť prijatí vašej objednávky s bez dane alebo nižšie dane pri dovoze,budeme deklarovať ako "dar" s nižšou hodnotou,ak všetky dovozné clá alebo poplatky sú kupujúceho zodpovednosti.

Foto:

My môžeme dodať fotografie len kupujúci objednávku položky,Ak potrebujete,Prosím zanechať odkaz ,a povedzte nám svoj E-mail,budeme poslal k vám !

Zásielky:

Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 5 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

Veľkosť, alebo Fit Problémy,

Rozmery sú znázornené so špecifickými merania v podrobnej špecifikácie. Prosím, skontrolujte špecifikácie skôr ako zadáte objednávku. Obvykle povolenú rozdiely vo veľkosti, ktoré sú približne 0,5 palca na meranie. Ak zistíte veľkosť produkty nie sú vhodné, môžete sa priamo obrátiť na nás.

Farba Nesúlad

Rozdiely vo farbe, môže byť spôsobené tým nejaké iné dôvody, ako je napríklad farba odraz v monitor, osvetlenie, pozadie, atď. Avšak, ak si myslíte, že položky prijaté v nesprávnej farby, prosím kontaktujte nás a zistite, či sa vrátiť, alebo vrátenie peňazí je možné.

Spätná väzba

1.Vaše uspokojivé je náš jediný persuit. Vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.

2.Pls láskavo nechajte nám pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s nákupom.

3.PROSÍM, neváhajte nás kontaktovať, ak nie ste spokojný s vaším kúpiť, budeme riešiť všetky problémy, ktoré s vami.

O nás

vitajte každý priateľ láskavo navštívte našu predajňu, našou hlavnou činnosťou je butiky, veľkoobchod a maloobchod, naša predajňa sa nachádza v súčasnosti najväčšie veľkoobchodné centrum sveta-Yiwu medzinárodné obchodné centrum, sme výhodu, kvalitu a cenu tovaru,vitajte na uložiť našej predajni,ste zlaté,a my vám určite dodanie naše najlepšie služby.

Štítky: klobúk bazén, kvetinový latex plávať spp, ems nohu, vlastné plávať čiapky, spp hot, maserati ghibli uhlíkových vlákien, zábava plávať čiapky, nike latex plávať spp, klobúk plávať, pár spp pre páry.


( 1 Hodnotenie )

Počet