LUCKYYJ Súkromie Okno Film Statické Matné Okno samolepiace Nepriehľadné Sklo, Film, Žiadne Lepidlo Tepla, Okno Kontrola Nálepky Anti-UV

€2.97


Malé Tipy pre VÁS,prečítajte si, prosím, pred nákupom.

*Prosím na Vedomie, že Toto Okno Film sa Vzťahuje Len na Hladké Sklenené Povrchy.Nevzťahujú na Vonkajšie okná alebo Okná s Crack. *Nezabudnite odstrániť priehľadný podklad strane pred uvedením na sklo, alebo to nebude lepit(Použite pásku na rohu zadnej strane (hladké strane), aby sa rýchlo odstrániť podklad ochranný film). *Prosím, použite sušič vlasov na zmiernenie film v chladnom počasí (Tepelne Odolný až 176℉)

Obnovte Svoj životný Priestor s Minimálne Množstvo Práce a Náklady. Krásne Vzory Zdobia Izbu

Anti-UV

Blokuje viac ako 90% škodlivých ultrafialových lúčov, Blokovanie Slnečného svetla A Tepla Získanie Vnútri, Poskytovanie Chlad V Lete, Ale, Poskytuje Teplo A Zabráni Zahmlievaniu Skla V Zime.chráni fyzické zdravie a bráni sa, že podlaha, záves, koberec, nábytok, umenie a mnoho tkanín zmiznúť

Lepidlo Zadarmo Dizajn

LUCKYYJ okno film nie je lepidlo, ktoré môžu byť pevné a ľahko odstrániť bez akýchkoľvek stôp po ľavej strane. Tak, to môže byť použité aj po niekoľko rokov, ak nie je poškodený, alebo rozmazaný.

Zdobiť akéhokoľvek miesta

1.Používanie okna film v obývacej miestnosti, kuchyne, kancelárie atď. Nie len na okná a dvere,ale aj na nábytku,môže byť použité na akýkoľvek hladký sklenený povrch. 2.Nahradiť tradičné záclony s týmto elegantné a krásne okno film.

Ako nainštalovať LUCKYYJ okno filmu?

1.Čisté sklo(uistite sa, že váš pohár je čisté a hladké). 2.Mokré sklo(viac vody,tým lepšie). 3.Strih filmu do požadovanej veľkosti a odlúpnite priehľadný podklad filmu. 4.V minulosti hladkú stranu na sklo. 5.Škrabka na film z nahor, nadol,doľava alebo doprava. 6.Odstrihnite film(nechajte malú medzeru asi 1 cm medzi filmom a okno nechať prietok vody von).

Otázky & Odpovede:

Q1:Prečo moje okno film nemôže držať? A1:nie mokré okno s vodou, alebo neboli odstránené priehľadný podklad filmu. Nezabudnite prosím odstráňte ochranný film, alebo to nebude držať.Ak ste odstránili ochranný strane,si môže uplatniť zlej strane. Prosím vložte hladké strane okna. Otázka 2:Prečo existuje tak veľa bubliny? A2:Príliš málo vody. Prosím zložiť a sprej veľa vody,čím viac vody,tým lepšie. Q3:Prečo okraji môjho okna film začal spadol? A3:okraji film je príliš blízko k oknu. Prosím, nechajte malú medzeru(asi 1 cm )dajte prietok vody tak, že film môže držať dobre.

Štítky: podpis okno film, nálepky na sklo, sr2ez, filter obrazovky, bielizeň okno film, sticky okno ochrana osobných údajov film, sklo nálepky okno, film okno ochrana osobných údajov, film okno, fólie okno.


( 1 Hodnotenie )

Počet