CPU Chladiaci Ventilátor vhodný Pre MSI GE60 16GA 16GC series notebook PAAD06015SL 0.55 A 5VDC A166 3pin

€6.26


Produkt DescriptionItem popis

(1) Stav: Úplne nové a originálne, nie OEM

(2) Uplatňuje Model: MSI

(3) Dodávateľ: AAVID

(4) Napájací konektor:3pin

(5) Záruka :180days

Pls skontrolovať kompatibilitu podľa opisu a obrázkov, pred nákupom!

Poštovné spôsob a čas

1) Budeme loď položky v priebehu 48 hodín po platbe je prázdny. Objednávky na víkend alebo sviatok budú odoslané sa v pondelok alebo v nasledujúci pracovný deň.

2) V zásade sme si vybrať E-paket loď položky do USA a čína príspevok air mail do iných krajín.

3) približná dodacia lehota do rôznych krajín nižšie je len iba pre vašu informáciu, ktorá sa odhaduje, nie sú zaručené.

Krajina

Spôsob dopravy

Dodacia lehota

Sledovanie

USA

E-paketové

7-12 pracovných dní

Áno

Ostatné krajiny

Čína príspevok air mail

15-25 pracovných dní

Áno

(4) Ak si chcete vybrať urýchlilo dopravu spôsob dodania vaše položky, prosím kontaktujte nás a my sa budeme snažiť dosiahnuť to.

Výmena/Výmenu/Vrátenie Peňazí

(1) akceptujeme exchange do 14 dní po obdržaní za chybné položky. A my vám vrátime peniaze späť. Zatiaľ čo potrebujete, aby nám nejaký dôkaz, ako je napríklad obrázok, aby nám ukázal, je chybný.

(2) Ak si kúpite nesprávnu položku pls ihneď nás kontaktujte a my vám doručenia iný správny, ak máme. Ale musíte dovoliť všetky náklady, vrátane pôvodnom nákladné, manipulačné poplatky a návrat dopravu, atď.

(3) Nežiadúcej produkt vrátiť účtujeme 15% doplnenie stavov poplatok, iba ak je položka je rovnaký ako čo sme vyslali. Kupujúci musí zaplatiť poštovné za poplatok na odosielanie položiek späť.

(4) Ak sa vráti položka nie je to isté ako, ktoré sme vyslali na vás, ako je zničená, budete musieť zaplatiť za to.

Záruka

(1) záručná doba je do 180 dní, a to musí byť pri normálnom používaní.

(2) Ak položka nie je práca v rámci záručnej lehoty pri bežnom používaní môžeme vymeniť nové jedného, ale kupujúci nemusí platiť pre nákladnú druhého čas dodania.

(3) Ak položka nie je práca v rámci záručnej lehoty pre nesprávnemu použitiu, nebudeme vymeniť nové pre vás.

Spätná väzba

(1) vážime si necháte 5 star pozitívnu spätnú väzbu pre nás po prijatí položky.

(2) Ak váš výrobok nebol prišiel alebo nie je, ako je popísané a chcú opustiť negatívna spätná väzba, kontaktujte nás prvý. Dajte nám šancu, aby sa veci práve pre vás, a my sa budeme snažiť pomôcť vám vyriešiť akýkoľvek problém.

Ostatné Pripomienky

Prosím, buďte si vedomí, že mnohé predmety majú rovnaké číslo dielu a môžu mať Iný Vzhľad, Skrutky Trás & Pin Konektorov. Mali by ste sa uistiť, že ste odstrániť vašej aktuálnej položky z vášho notebooku a porovnať ju s obrázok zobrazuje u nás.

Štítky: kipo ventilátor cpu, w cpu, amd ryzen, rx6800, hliníkový chladič, poznámkový blok, portabl ventilátor, základná doska msi, Procesor, amd cpu.


( 5 Hodnotenie )

Počet