0.53x10m so Systémom leopard vzor nepremokavé pvc tapety obývacia izba bar s oblečením spálňa, detská izba papier pozadí steny

€24.88


Použitie :home decor pre obývacia izba,izba,KTV tapetu,svadobný koberec,shoe-making a taška rozhodovania,DIY,balík. Vlastnosti výrobku: Eco-friendly,Vlhkosti-Dôkaz,Plesne-Dôkaz,Dym-Dôkaz,Zvukotesné životnosť: 20 rokov Veľkosť: 10m*0.53 m=5.3 meter štvorcový(32.8 ft*1.738 ft=57.05 štvorcových metrov) Balík Zahrnuté: 1 rolka x tapety Poznámka: Tapeta gluee nie je zahrnutá, ale je možné zakúpiť v miestnom obchode. Farebné Tóny sa môže líšiť vzhľadom na rôzne osvetlenie v miestnosti. Kúpiť dostatok kotúčoch v čase, uistite sa, že pochádzajú z rovnakej dávky, aby sa zabránilo farebný rozdiel. Tapety budete dostávať môže mať nejaké vrásky na ňu, alebo oboch koncoch, ale to nemá vplyv na hľadá po nalepení na stenu.

Štítky: 3d strom stenu papier, kapor dievča, dingji tapety, denim vzor tapety, nálepka na stenu, breza strom tapety, soundbar, bar pozadí nástenná maľba tapety, dekor domov stenu papier, steny papiere domova krajiny.


( 1 Hodnotenie )

Počet