Elastické Kapely Non Slip Športové Wearproof Detské Topánky Šnurovacie Pláži Tenisky Priedušná Detské Quick-Dry Vody Topánky

€9.92


Elastické Kapely Non Slip Športové Wearproof Detské Topánky Šnurovacie Pláži Tenisky Priedušná Detské Quick-Dry Vody Topánky

US Veľkosť 11.5 Malé Decko = EU Veľkosť 29 =18.2 cm

US Veľkosť 12 Malé Decko = EU Veľkosť 30=18.85 cm

US Veľkosť 13 Malé Decko = EU Veľkosť 31=19.5 cm

US Veľkosť 1 Big Kid = EU Veľkosť 32=20.17 cm

US Veľkosť 1.5 Veľké Dieťa = EU Veľkosť 33=20.84 cm

US Veľkosť 2 Veľké Dieťa = EU Veľkosť 34=21.51 cm

US Veľkosť 3 Veľké Dieťa = EU Veľkosť 35=22.18 cm

US Veľkosť 3.5 Veľké Dieťa = EU Veľkosť 36=22.85 cm

US Veľkosť 4 Veľké Dieťa = EU Veľkosť 37=23.52 cm

US Veľkosti 4.5 Veľké Dieťa = EU Veľkosť 38=24.2 cm

Poznámka:

1.Merania sú maximálnu veľkosť, prosím, aby chyba o ± 5 MM .Porovnávať veľkosti grafu s nohami dĺžka starostlivo pred objednaním.

2.Prosím podľa naše veľkosť grafu vybrať najvhodnejšiu veľkosť!Toto je veľmi dôležité,ďakujeme vám za pochopenie a spoluprácu!Prajeme vám majú radi nakupovanie!!!

3.Ak neviete, ako si vybrať správnu veľkosť alebo máte akékoľvek otázky o tomto produkte,kontaktujte nás ,poskytneme vám uspokojivé odpovede, ako rýchlo.

Veľkú starostlivosť v balení každý detail, aby sa zaistila bezpečná preprava k vám .Preto prosím, skontrolujte balík predtým, než sa prihlásite ju prijať, ak je nefunkčné alebo poškodené, môžete vyhotoviť záznam s dopravcom. Na rovnaký čas, môžete nasnímať fotografiu a poslať k nám, budeme riešiť problém pre vás na prvý raz.

Doprava v Číne Post Air Mail, zvyčajne je potrebné o 15-60 pracovných dní (Brazília 90 dní) sa dospelo. Ak budete potrebovať položky, súrne, prosím, zvoľte spôsob dopravy EMS/DHL zadarmo a zaplatiť navyše, náklady na dopravu (dodacia lehota 5-7 pracovných dní). To je veľmi rýchly. Takže vitajte na mojej obchode nájsť položky, ktoré vám vyhovuje.

1. Ak položka je chybný, prosím, informujte nás do 7 dní po prijímať. Neotvárajte spor bez komunikácie.

2. Ak nie ste spokojní, keď dostanete vaše položky, vráťte ho do 15 dní na výmenu alebo peniaze späť. Prosím, kontaktujte náš po službe zamestnancov pred vrátiť.

3. Ak tam má problémy s kvalitou ,vezmite prosím na obrázok pre nás.Budeme riešiť to pre vás do 24 hodín .

4. Ak nemôžete prijímať balík do 60 dní ,vrátime vám peniaze (Brazília 90 dní).

1. Ak ste spokojní s našimi výrobkami a službách, Prosím dajte nám 5 hviezd spätnú väzbu.

2. Ak máte akékoľvek problémy alebo otázky týkajúce sa vašej transakcie, prosím, kontaktujte nás pred odchodom na akýkoľvek druh spätnej väzby.

3. Všetky e-maily odpovedáme do 24 hodín,Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo re-odoslať váš e-mail alebo sťažnosti na náš manažér.

Štítky: deti zdravotnú obuv, la crocs topánky, muži listov mužov, somar obuv muži, Pláž zakryť, rybárske topánky skaly, vysoká športová obuv mužov, priedušná wader, značka nike topánky, op aqua topánky.


( 0 Hodnotenie )

Počet