Yolife 350 ml Slonoviny Porcelánu Cukru Misa Keramická Mlieko Nádoby na Uskladnenie Potravín Nádoby, Kuchynské Náradie Káva A Čaj Príslušenstvo Rose

€26.80


Dovolenka Oznámenie

Čínsky Jarný Festival(9. februára-17.) je náš tradičný sviatok tak, že máme niekoľko sviatkov.Ak máte pochybnosti, prosím zanechať správu, keď ideme do práce, odpovieme vám čo najskôr.Dúfame, že ste spokojní erveryday.

Zavedenie Nového Výrobku

Položky: Cukor banku, Čajové Kanvice

Kapacita: Cukor bank: 350 ml (cca) , Čajové Kanvice: 340ml (cca)

Materiál: Vysoko kvalitné porcelán

Remeslo: Na hladený

Package: Zahustiť pena balík

Dodacia lehota: Do 4 dní

Použitie: Pre denné použitie, alebo dary

Tipy: Vzhľadom na kovové vzor na povrchu pohára, neodporúčame ho v mikrovlnnej rúre alebo umývačke riadu.

Prosím, nie e:

Pretože nové pravidlo Ruska post office, keď vykonať objednávku, Rusko zákazníci majú napísať celé meno a sunname, meno a stredné meno), alebo balíky budú zaslané späť. Č. priezvisko, meno, budeme odmietnuť zaslať tovar von! Vďaka!

Doprava:

Vaša objednávka bude spracovaná v priebehu 4 dní po zaplatení. A my sme sa nahrať sledovacie číslo pre vás.

Čína príspevok air mail, Eub, EMS, DHL, Fedex IE sú k dispozícii.

Nie sme zodpovední za akékoľvek oneskorenie zákaziek po dodávaný. Ale budeme sledovať najnovšie informácie týkajúce sa vašej objednávky a pomôže celú cestu.

Ak nemáte svoj pozemok, ale dodacia lehota je blíži, opýtajte sa nás na predĺženie dodacej lehoty, vďaka.

Platby:

Alipay, Západ Únie, TT, Qiwi... Všetky hlavné kreditné karty sú akceptované.

Náhrad a zásady pre vrátenie tovaru:

1. Zaručujeme všetok tovar, ktorý predávame. Poskytneme vám vrátenie peňazí alebo odoslať tovar pre vás, ak sme poslali ste nesprávny tovar, alebo to bolo stratené alebo poškodené počas prepravy.

2. Každý návrat by mala byť založená na dôkazoch (foto).

Spätná väzba:

Ako vaša spätná väzba je pre nás veľmi dôležité, venujte prosím niekoľko minút opustiť pozitívnu spätnú väzbu (5 hviezdičiek) ak ste spokojní s našimi výrobkami a služby. Tiež budeme robiť to isté na čo najskôr, vďaka!

Ak máte akékoľvek nespokojnosť, prosím, dajte nám príležitosť vyriešiť váš problém pred odchodom nás negatívna spätná väzba.

Prosím, neváhajte nás kontaktovať, ak máte akékoľvek otázky, a našim cieľom je poskytnúť vám najlepší!

Informácie O Firme

Shen zhen Ste Lai Fu domácnosť spoločnosť s ručením obmedzeným je profesionálny podniku. Máme kancelárie v meste Shenzhen a továreň sa nachádza v ChaoZhou mesta. Sme špecializuje na veľkoobchodný predaj rôznych druhov porcelánových výrobkov pre každodenné použitie a dekorácie remesiel. Naše hlavné produkty sú večera súbor, čajové súpravy, kávový set,ovocie misa, tanier, Európskom štýle váza,kúpeľňa nastaviť, tkanivo box,hodiny, stolové lampy, atď., vrátane slonoviny porcelánu, kosti, čína a franz porcelánu.

Naša spoločnosť zriadila dlhodobé,stabilné vzťahy so niekoľko predajcov a obchodných zástupcov. Ponúkame rôzne druhy tovarov a ceny sú primerané. Naše výrobky sú z veľkej obľube doma aj v zahraničí,Sme sa zaviazali poskytovať zákazníkom kvalitné,dobré ceny. Sme získali dôveru zákazníkov s ctiť zmlúv,udržať sľub a silné kapacity.

Štítky: mlieko pan, hrniec cukru, tovar kuchyňa skladovanie nádoba, mini piť frother, jedlo storag, misku ryže, káva jar skladovanie, čaj keramické skladovanie, čínsky porcelán, soľ, cukor kontajnerov.


( 2 Hodnotenie )

Počet