AngelGirl Dievčatá Plávanie Morská víla Chvost s Monofin Deti Dovolenku Plavky, Bikiny Deti Morská víla Princezná Šaty Cosplay Kostým

€4.63


Najlepší Darček pre Dievčatá

Každý dievča má morská víla princezná sen. Najlepší narodeninový darček pre dievčatko, ktorí majú morská víla snov, ktoré môžu, aby sa jej sen! Aj naše AngelGirl je Morská víla Chvost Set je veľmi roztomilé a krásne, ideálny pre

1. Morská víla tému pool party

2. Letné kúpanie a surfovanie

3.Fotografovať na pláži

4. V zime sa teší horúci prameň alebo sauna

Zoznam balíkov

3KS: 1 * morská víla chvost šaty + 1 * podprsenka + 1 * šortky

5 KS: 1 * morská víla chvost šaty + 1 * podprsenka + 1 * šortky + 1 * garland + 1 * fin Monofin.

Vezmite Prosím Na Vedomie,

Môžeme vidieť krásny trojrozmerný efekt na obrázkoch, pretože dievčatko mala na sebe plavky a chvost s plutvy. Tak je to recommeded na objednávku plutvy spolu. Aj plutvy môže pomôcť plávať, zvýšenie nohy silu a udržiavať rovnováhu tela.

Tabuľka Veľkostí

Kvalita textílie je vysoká pružnosť pre pohodlné nosenie, môžete zvoliť veľkosť podľa deti výšky. Napríklad, ak vaše dieťa je 131-140 cm výška, môžete si vybrať Veľkosť 140.

Q1 = Veľkosť

Q2 = Dĺžka Chvosta

Q3 = Chvost Pás

Q4 = Chvost Hip

O5 = Recommeded Výška

Ako Používať

1. Swimmable Ak dal Monofin daw v chvost 2. Pochôdzny, pretože v spodnej časti morská víla chvost je duté z 3. V spodnej časti morská víla chvost je možné uzavrieť pomocou Tlačidiel 4. Na strane morská víla chvost môžete otvoriť zips 5. Jemne ručné umývanie morská víla chvost, stláčanie prebytočnú vodu z jemne. Potom zavesiť na suché morská panna plavky.

Bezpečnosť Pripomienky

Pre zaistenie bezpečnosti, keď deti nosiť morská víla chvost s plutvy na plávanie, mali by byť vždy v sprievode dospelých osôb.

O Zásielke

Budeme posielať objednávky v lehote 3-5 pracovných dní. Dodacie lehoty sa môžu líšiť v závislosti od rôznych krajinách a bude ovplyvnený počasím, sviatkov, a tak ďalej. Ak nechcete dostávať poradie v predpokladanom čase, prosím, kontaktujte nás.

O Pracovnom Čase

Kvôli rôznym pracovným časom v každej krajine, tam bude odkladu v komunikácii, ale správy budú odpovedali v rámci jedného pracovného dňa. Ak máte akékoľvek otázky o produkte, kontaktujte nás. Snažíme sa poskytnúť vám Najlepší Zákaznícky Servis.

Štítky: pre plávať morská víla chvost, cosplay, honkai 3 vplyv, tenko, genshin, na littl morská víla, plavky ženy, drrsses deti, jujutsu, lego ninja.


( 3 Hodnotenie )

Počet