Dieťa Osvietenie Skoro vzdelávacie hračky Kognitívne Karty Národnej Vlajky 3D Karty Montessori Materiálmi anglický Hry Dospelých, Deti

€7.97


Názov produktu: Baby vlajka poznanie kartu( na zadnej strane karty je Čínsky) hmotnosť Výrobku: 300 g(44Pcs, Len jednotlivých krajín) Ak veľkých množstvách môžu byť zaslané e-mailom, ďakujem

Lepšie Služby:

1.Ponúkame službu Dropshipping objednávky ,

Vitajte Drop užívateľ urobiť, aby z môjho Obchodu.

2.Normálne,budeme posielať svoje položky v 2-5days .

3.Pravidlá sú rozdielne v každej krajine, bohužiaľ, nie je tam žiadny spôsob, ako pre nás vedieť, relus, predpisy, vlastné tradície, postupy, papierovanie v každej krajine, Preto nemôžeme poskytovať rady o daní vo vašej krajine, ale ak viete, že informácie z daní pravidiel vo vašej krajine, len povedz nám, budeme viac než radi, sledovať svoj krok.

Spätná väzba:

1.Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité.Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

2.Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.

Štítky: eva strane, organ organ, vlajka puzzle, láska v angličtine, bielizeň papier a5, xiao mate 5, naučte sa anglicky, vlajky kartón karty, anglický materiálov, múdrosť box.


( 0 Hodnotenie )

Počet