AAA Mobilný Telefón, Montáž LCD displej pre iPhone 6 6S Celý Set 3D Dotykový Displej Dotykový Digitalizátorom. Montáž Displej s Predná Kamera A1688

€11.57


AAA Mobilný Telefón, Montáž LCD displej pre iPhone 6 6S Celý Set 3D Dotykový Displej Dotykový Digitalizátorom. Montáž Displej s Predná Kamera A1688

Package Zahrnuté: Celý Set LCD Displej S Dotykovým displejom Digitalizátorom. Montáž Pre-inštalovať: Predný Fotoaparát; Reproduktor slúchadla; Späť Dosky; Tlačidlo domov (Upozornenie: Dotyk ID nie je k dispozícii, apple len môže uznané starého tlačidlo) Zadarmo Darček: 1*(TUP Kryt Telefónu) 1*(Tvrdené Sklo) 1*(8 v 1 Otvorenie Nástroje) 1*(Držiaka Telefónu) Informácie O Produkte: 1, Trieda AAA Č Mŕtvy Pixel Č Mieste dotykový LCD displej výmenu. 2, 100% zbrusu nový, prísne test 100% pred odoslaním. 3, LCD obrazovke a dotykové obrazovky už zmontované, jednoduchá na inštaláciu. 4, Rýchle dodanie: Loď sa do 1-2 pracovných dní po zaplatení potvrdenie. 5, Ak sa na LCD Majú chybný po prijaté. Pls kontaktujte nás, poskytneme pre vás riešenie ASAP a nechať si spokojný. 6, Veľké Množstvo skladom.

Kupujúci Otázky A Odpovede

Koľko dní môžeme dostať ju?

Budeme testovať a vyslať do 1-2 dní, zvyčajne dodacia lehota je 12-30 pracovných dní, závisí od toho, Colné a svoje mesto. Máme MBW (Peniaze Späť Záruka), ak si tovar nie je doručený v ochrannej dobe, a vy môžete získať náhradu.

Robil Dotyk ID funguje po výmene?

Je to len možné recogonized váš starý pôvodný domov, prosím, použite svoje staré tlačidlo domov, bude to funguje ako originál

Je to jednoduché napraviť? Som nový hráč.

Žiadny problém, môžete hľadať nejaké opravy videa, postupujte krok za krokom, nie je veľmi ťažké. Alebo môžete vybrať Celý Set Montáž, bude jednoduchšie opraviť.

Čo by som mal venovať pozornosť počas inštalácie?

Skrutky mať rôzne dĺžky, nenechajte si pokaziť; Podsvietenie je krehké, nie je ťažké, stlačte tlačidlo na zadnej strane obrazovky, Flex káble potrebné pripojiť pevne.

Je 3D dotyk práci?

Mať 3D dotyk pre modely vyššie 6S.

Čo je to full set montáž obrazovky?

To vopred nainštalujte predný fotoaparát, earspeaker, domov a späť štít dosky. iPhone7/8 nezahŕňajú tlačidlo domov, pretože je to len možné použiť originálne, tak potrebujú prenášať váš starý.

Štítky: 6s lcd, pincel iphone 6, iphone 7 plus lcd displej a digitalizátorom. montáž, apple i phone 6 zobrazenie, Zadný Kryt, iphon 6 lcd, iphone 6s lc, gmini lcd displej, telefón repair tool, čelné iphone 7 plus.


( 1 Hodnotenie )

Počet