Dlhý Rad WiFi Extender Bezdrôtové Vonkajšie Router Repeater WLAN Antény Signál Booster GK99

€19.51


Dlhý Rad WiFi Extender Bezdrôtové Vonkajšie Router Repeater WLAN Antény Signál Booster GK99 Funkcia:

Wi-Fi Booster Anténa zvyšuje Wi-Fi Signály až 2500m preč tak, že môžete dostať svoje Wi-Fi Signál pre váš počítač alebo notebook s rýchlosťou až do vzdialenosti asi 2500m z zdroj signálu

Skvelé pre kancelárie, obchody, sklady, reštaurácie a iné miesta,

Práce v interiéri alebo exteriéri, a je najlepší domov signálu WiFi extender, aby ste wifi signálov dostať ďalej od zdroja v domácnosti

USB powered, funguje od počítača napájací

Špecifikácia:

Veľkosť: Cca. 195 x 95 x 25 mm

Dĺžka Kábla: Cca. 5M

Prenosovej rýchlosti: 150Mbps

Pokrytie: Až do 2500m

Typ rozhrania: USB

Podporované Bezdrôtové Protokoly: Wi-Fi 802.11 b, Wi-Fi 802.11 g, Wi-Fi 802.11 n

Frekvencia: 2.4 GHz

Podporný Systém: Windows XP/VISTA/Windows 7

1 x WiFi Anténa Booster

1 x Kábel

Máme Loď na celom Svete (s Výnimkou niektorých krajín, a APO/francúzskej polynézie). My len loď na potvrdenej objednávky adresy. Vaša objednávka adresa sa MUSIA ZHODOVAŤ dodaciu adresu. Objednávky, ktoré boli spracované včasné po zaplatení overenie. Pošleme balík od Číny cez vzduchu príspevok. Čas dodania závisí od toho, Prepravné Plošiny, Colné a Post Dispatch určenia a ďalších faktorov.Väčšina balíky by mohli byť prijaté do 20 pracovných dní (4 týždne). Pozri nižšie pre dodanie čas zberu kvantitatívne údaje:

Prijímame e-mailovej žiadosti o vrátenie do 7 pracovných dní od prijatia objednávky. Ak položka je vo vašom vlastníctve viac ako 7 dní, považuje sa to používa a my vám nie je problém vám vrátenie peňazí alebo výmenu. Ak nie ste spokojní, keď sa zobrazí položka, vráťte ho do 7 dní na výmenu alebo peniaze späť. Prosím, kontaktujte nás pre návrat príručku skôr, než vám to vrátiť. Všetky vrátený tovar MUSÍ BYŤ v pôvodnom obale a MUSÍTE nám POSKYTNÚŤ prepravné číslo zásielky, konkrétny dôvod pre návrat, a vaše ID objednávky. Ak položka je chybné v 3 mesiace, zašleme vám na výmenu bez ďalších poplatkov, alebo ponúknuť vrátenie peňazí po prijatí chybné položky. Ak položka je chybný, po 3 mesiacoch, stále sa môžete poslať späť k nám. My vám pošleme novú po obdržaní chybné položky. Ale musíte platiť extra expedičný poplatok. Súhlasíte, že všetky vyššie uvedené politiky po objednaní na www.tantra-egypt.sk! Ak ste spokojný s našim výrobkom a službách, prosím dajte nám pozitívnu spätnú väzbu s 5 star recenziu, ktorá je pre nás veľmi dôležité. Budeme veľmi oceníte, ak si môžete nechať svoje skutočné pocity tu. Ak nie ste spokojní s komoditami alebo naše služby, kontaktujte nás, prosím, pred odchodom všetky ohlasy, budeme tento problém vyriešiť okamžite, ďakujem! Prosím, Správa nás od 9:00. do 18:00 hod. (GMT+8) od pondelka do soboty . Ak máte akékoľvek otázky, prosím, správa nás a dajte nám šancu pomôcť vám. Všetky správy budú zodpovedané do 1 pracovného dňa (okrem štátnych sviatkov v Číne). Ak nechcete dostávať náš odpoveď, prosím, láskavo opätovne zaslané vaše správy a odpovieme vám hneď ako to bude možné. Ospravedlňujeme sa za neskorú odpoveď počas prázdnin (zahrnuté v nedeľu).

Štítky: repeater antény, diaľkové wifi, silný antény bezdrôtového wifi opakovač, kuwfi vonkajšie wifi opakovač, vonkajšie tv anténa wifi, vonkajšie antény wifi ip, vonkajšie wifi opakovač sim, wifi externú anténu wifi opakovač, vonkajšia anténa wifi siete wlan, netgear vonkajšie wifi opakovač, wifi vonkajšia anténa repeater.


( 0 Hodnotenie )

Počet