Silikónové Konkrétne Formy pre Mobilný Telefón Držiak na Ručné Cementu Plesne

€17.37


Silikónové Konkrétne Formy pre Mobilný Telefón Držiak na Ručné Cementu Plesne

Informácie o výrobku Značky:Nicole Množstvo:1ps Farba: Náhodný 2 Veľkosti Betónu Držiaka Telefónu Materiál: potravinársky silikón,BPA free. Ekologické Funkcie: Pružný a Non-Stick ,Ľahko demould a čisté , Odolné na použitie Funkcie: Táto forma sa používa na vytvorenie multifunkčného pera držiteľov pomôcť budete držať váš mobilný telefón, perá, ceruzky, vizitky a ďalšie! Ak máte akékoľvek otázky v procese, môžete sa na nás kedykoľvek obrátiť, máme ideálny po-predajný servis!

1.Ako dlho dostanem tovar?

Zvyčajne logistického prepravného času je o 15 až 30 dní.Ak sa potrebujete dostať tovar rýchlo, môžete si vybrať, DHL, FedEx, UPS, atď. Alebo kontaktujte nás a my sa budeme snažiť poskytovať vám s riešením.

FAQ

2.Čo ak som nedostal tovar?

Ak nechcete dostávať tovar v dodacej lehote, vrátime vám alebo odoslať vás.Venujte prosím pozornosť k vašej objednávky po objednávke. Ak existuje akékoľvek abnormality, ihneď nás prosím kontaktujte.

3.Aká je veľkosť a špecifikácie výrobku?

Pre veľkosť produktu a špecifikácie informácie, vysvetlíme v detaile produktu úvod, prosím, starostlivo skontrolujte.

4.Bude kvalita výrobkov je zaručená?

Budeme zabezpečiť vysokú kvalitu našich výrobkov.Ak je problém s výrobku dostanete, budeme kompenzovať si podľa pravidiel.

5.Môžem získať špeciálnu zľavu?

Často sme sa nastaviť kupóny alebo propagačné, preto sledujte pozorne, a získať zvýhodnenú cenu.Ak si kúpite veľa produktov, dáme vám dobré zľavy.

Štítky: živica bat plesní, klenutý silikónové formy, popol zásobník creative, formy silikon, os sklo, kvetináč, brúska burín, v keycap, tortu stojan obdĺžnik, Plesne.


( 2 Hodnotenie )

Počet