Red Diamond Kvetinový Muži Obleky pre Pánske Svadobné Obleky 3 Ks Sako+Nohavice+motýlik Módne Smoking Mužov Vyhovovali Nastaviť Fáze Kostým Homme

€38.19


Vitajte na mojom obchode;) Popis: 1. Materiál: Polyester,Viskóza 2.Muži Sako Vyhovovali Set /s motýlikom/Muži Sako a Nohavice/Štýlový/ Vytvoril/ Bedrový/ Streetwear/ Jedinečný Štýl/ Štádiu Oblečenie Pre Spevák/ DJ nosenie/ Predvádzanie Oblečenia/ Prom Tanec Nosenie 3.Umyte ruky/nie Cúvnuť/nie tumbel suché/Ploché suché 4. Ázijské veľkosti ,Vzhľadom na Manuálne measurment, tam bude 2-4 cm chyba pre veľkosť graf č. 5. Occasion:Wedding/Dinner/Anniversary/Party/Event/Celebration/Prom/Banquet/Show/Stage/Nightclub/Performance/Festival/Sviatok a iné špeciálne príležitosti/skvelý darček nápad ako ako narodeniny/dovolenka a tak ďalej. 6.Ak si nie ste istí, veľkosť,prosím zanechať odkaz a povedzte nám vašu výšku a hmotnosť,takže vám pomôžeme vybrať vhodné veľkosti. Kvalita prvý, dobrej viere založené a spokojný zákazník je vždy naším cieľom.

Štítky: červené šaty, sako nastaviť ženy, syn svadobný oblek, pánske obleky šatku, nastaviť ženy, sako muž, oblek ženy, sako pre mužov doprava zadarmo, sako ženy, pre mužov oblek.


( 5 Hodnotenie )

Počet