24N32P Disk Striedavý Motor Generátor Dutý Hriadeľ Direct-Riadený Motor Ploché Veľký krútiaci Moment Motora

€99.24


Tento motor je experimentálny prototyp výrobku s priemerom 147mm, vnútorný priemer 36 mm z dutý hriadeľ, diera, veľký krútiaci moment a hladké regulácie otáčok. To môže byť použitý ako všeobecnú právomoc priameho pohonu bez zníženia výstroj na zlepšenie efektívnosti. Základné komponenty sú podporované kovov, non-kritické komponenty prijať akryl list (nazýva sa aj "organické sklo"), ako podporné rámca, v ktorom sa môžete stretnúť v prípadoch, kde nie sú požiadavky vysokej a tam je dopyt po moci, alebo byť použitý ako model vyučovania výklad, môžete tiež prispôsobiť kovový rám a zvýšenie výkonu podľa žiadosti silu. Ak potrebujete to, prosím, kontaktujte zákaznícky servis tejto stránke. Tento motor je trvalý magnet trojfázový synchrónny motor, ktorý môže byť priamo vstup do trojfázový STRIEDAVÝ prúd do 10-36V ak chcete otočiť, a rýchlosť otáčania sa týka frekvencie napájanie; Ak DC napájací zdroj je použitý, je potrebné zakúpiť adaptívne striedavé motorom predstavenstva (alebo v lietadle model elektrické nastavenie) pred použitím. V rovnakom čase, to je tiež generátor, ktorý môže výstupom trojfázový STRIEDAVÝ prúd pri prijímaní vonkajšie sily prenosu (napríklad vodnej energie, veternej energie, ručné zalomením, bežecký pás, Libra motora, atď.), a môže byť premenený na jednosmerný prúd pri pripojení na tri fázy usmerňovača Most, nabíjanie batérie. Pretože motor je jednoduchá konštrukcia, ľahko rozobrať a poskladať, flexibilné a premenlivé v inštalácii a odstraňovaní režim, viac coaxons možno paralelne ak chcete získať viac krát a to s výkonom a rotujúci hriadeľ môže byť vymenený za žiadne dĺžka sama o sebe, ktorá je predbežný vývoj produktov, DIY najlepšou voľbou pre výrobu všetkých druhov model hračky a malé generátory .

Táto cena nezahŕňa coil winding a nemôžu byť priamo zapnutý. Prosím zabaliť smaltovaný medený drôt podľa nasledujúcu súkacie diagram.

Kresby tohto produktu sú len pre referenčné účely. Detaily sa môžu líšiť počas opakované aktualizácia a optimalizácia produktu. Prosím, byť si vedomí.

Shell tohto produktu prijíma CNC rezanie a Mitting procesu a povrch je matný matný s dobrou presnosťou, vysoká účinnosť , bezproblémovej prevádzke, môže byť aplikovaný na všetky druhy príležitostiach vyžadujúce veľký krútiaci moment, ako sú CNC servo motor, kolísky striedavý motor, elektrický model auta priamym pohonom, atď., alebo sa využíva ako generátor, vitajte kúpiť.

Špecifikácie produktu:

profil priemer: 147mm

rotor hrúbka: 24 mm

celková hrúbka: 38mm

hriadeľ: v vnútorný priemer 36 mm

na statorového: priemer 124 * hrúbka 10 mm

váha: cca 700g

najlepšie pracovná rýchlosť: 300-1500 ísť

obmedzenie rýchlosti: 2500 ot / min ( ložisko presnosť je obmedzený, nie pracovať na high speed na dlhú dobu, aby ste predišli poškodeniu motora )

materiál parametre:

silicon oceľového plechu: hrúbka jedného listu je 0,5 a hrúbku viac listov je 10 mm

magnet množstvo: použitie 32 high-výkon magnetické ocelí pre motory (N42H vysoká teplotná odolnosť 120 stupňov Celzia)

farba balenie linka: priemer drôtu je 0,2-2.0, každý slot môže byť zrušené 10-70 zmení, 24 otvorov v celkovej

slot pól logaritmus: 24N32P, hviezda alebo trojuholník pripojenie

navíjanie schéma zapojenia:

ak je použitý na vytvorenie DC) striedavý motor, pripojte disk doske alebo elektrické regulátor, a pod podmienkou určité napätie, prosím, určiť počet závitov podľa vyššie uvedenej tabuľky, a potom zistiť, priemer drôtu. V zásade platí, čím väčší priemer drôtu je, tým väčší krútiaci moment bude, a moc disku rady a napájanie bude tiež zvýšiť synchrónne.

Ak je používaný ako dynamo, to nemusí byť riadený. Namiesto toho to je pripojený na tri fázy usmerňovača Most previesť do jednosmerný prúd. Po prvé, počet závitov je stanovená podľa plynulá rýchlosť, krútiaci moment TOP VÝKON a napätie na výstup, a. Pre konkrétne údaje, pozri vyššie vinutia údaje tabuľka pre self-test) stanovenie. .

Štítky: duté motora, hybridný motor, gimbal motora, striedavé gimbal motora, c na povrchu, deisel generátor, 4m40, dutého hriadeľa motora, 200w striedavý motor, mitsubishi turbíny.


( 1 Hodnotenie )

Počet