Xiao mijia yunmai Zápästie Tréner LED Gyroball Základné Spinner Gyroskopických Predlaktie Exerciser Gyro Loptu

€12.19


modname=ckeditor

Pls Poznámka: je Xiao ekologické reťazca produkty(Yunmai) [nie je žiadny Xiao LOGO na to] Vďaka za pochopenie! :-) Prosím Venujte pozornosť: Ak chcete zastaviť to, používať látkové len, Č PRST TOUCH (JE TO NEBEZPEČNÉ)

V prstoch - To iste vyžaduje určitú zručnosť v prstoch, aby mohli používať. Dominantná ruka/paže bol ľahko schopný udržať gyro loptu ísť, že to pomôže spresniť zručnosť v prstoch v tom, že non-dominantná ruka/paže. JEDNODUCHÉ NA POUŽÍVANIE - Jednoduché začať s pull-string. Odolný proti nárazu štruktúru s vojensko-stupeň plastová škrupina. Viac vzrušujúce časť je toto cvičenie loptu rozsvieti, keď je spinning! LED svetlo nie je napájané z batérií. Je to batéria zdarma. Nemusíte starať o moc uteká. To bude mať osvetlenie až tak dlho, ako je to točí. VYSOKÁ KVALITA - jednotky nemali žiadne zvláštne vibrácie na to. Má tiež silikónové uchopenie časť je veľmi príjemné, ako to pomáha s gyro loptu, nie prichádzajú voľne z ruky. Môžete ju pripojiť na zápästie, ak ste naozaj znepokojený gyro lopta letí preč. Poznámky: 1. Skutočné farby položky môžu byť mierne odlišné od obrázky zobrazené na stránkach spôsobené mnohými faktormi, ako sú jas monitora svetlo a jas. 2. Prosím, nechajte mierne odchýlky na meranie údajov. 3. Font na novú verziu produktu je mierne odlišná

Štítky: xiao mijia 3, úradný xiao, fidget spinner, xiao led ligjt, mi xiomi, xiao yunmai, mijia xiao, homekit prepínač, batery xiao mija, sonoff fob.


( 3 Hodnotenie )

Počet