DILDO vibrátor KRÁĽ KOHÚT 25.5 CM PRÍRODNÉ upozorňuje masér pre pošvy, konečníka konektor pre ženy, gay sex

€37.74


Krátko po uvedení značky v januári 2015, kráľ Kohút bol už uznávaná pre svoje obrovské kvality a realizmus jej produkty, vyrobené z Amerického kaučuku.

Kým sme dosiahli vrchol, metóda bola jednoduchá: produkt Amerického pôvodu bol vytvorený za cenu viac ako prijateľnú a bol schopný vyrábať takým spôsobom, že by tam byť vždy jednotiek na sklade.

Pipedreams má kapacít a infraštruktúry potrebnej na výrobu viac ako 10 000 jednotiek denne a s partnerom, distribútorov na celom svete.

Kráľ Kohút je nové vibračné umelé penisy sú najviac realistické vibrátory na svete. Každý žily, každý detail a možnosť byť schopný tvar hriadeľa podľa vašich predstáv vám bude live najviac realistické a lepšie skúsenosti. Contort je na vašej chuti, a nech vibrácie vášho výkonný motor trafil.

To tiež zahŕňa silnú prísavku, aby vyhovovali akýkoľvek rovný povrch alebo kompatibilné Kráľ Kohút postroje a sú odolné voči vode, takže ich môžete použiť aj v sprche alebo kúpeľné a zase čas od kúpeľňa v čase, potešenie bez ftalátov Domáce použitie Ponorné Dĺžka: 25.5 cm Farba: Prírodná Zásielky diskrétne

Všetky naše balíky sú neutrálne. Nie známky, logá, žiadne známky toho, čo to obsahuje. Môžete si byť istí, že nikto nepovie, zistiť, čo si žiadali.

Sme tiež nemusí obsahovať adresu našich skladoch alebo názov spoločnosti. Takže nikto nemôže pozerať na niečo o tom, čo box obsahuje.

Záruka Spokojnosti

Chceme, aby ste boli spokojní s nákupom. To je dôvod, prečo máme služieb zákazníkom chat 12 hodín denne s podporou v španielčine a angličtine. Ak máte akékoľvek problémy, avšak malé, kontaktujte nás, a my budeme robiť všetko, čo je v našich silách, aby to napravil. Zabezpečenie Kvality.

Všetky naše výrobky boli skontrolované a sú v súlade so všetkými platnými predpismi EÚ. Sú 100% nové a vyrobené s zdravotníckych materiálov triedy na zaistenie vašej bezpečnosti. Môže byť pokojným. Nakupovanie v našom obchode. Chceme, aby sa zaistila bezpečnosť našich výrobkov, čo je dôvod, prečo boli vyčistené a zatvorené počas balenia.

Je možné, že otvorením to vonia to mierne, pretože to bol zapečatený mesiacov. Vyčistite ju a vysušiť prirodzene a vôňa zmizne

Ako dlho trvá naše zásielky vziať?

Používame expresná doprava pre všetky naše zásielky. To je dôvod, prečo budete dostávať svoj produkt 3-5 dní po zakúpení podľa doprava krajiny.

Pri objednávkach v rámci Španielsko: obdržíte vašu objednávku 3 dni po kúpe.

Pre objednávky mimo Španielsko: obdržíte vašu objednávku 5 dní od zakúpenia.

Ako dlho trvá spracovanie zásielok?

Sme zbalili naše objednávok do 24 hodín. Vaša objednávka bude odoslaný 24h po nákupe.

Váš názor je dôležitý

Chceme najvyššiu mieru spokojnosti možné v našich zákazníkov. To je dôvod, prečo sme starať sa o všetky aspekty vašich skúseností. Aj keď nemôžeme vedieť, či to robíme správne, kým sme vedieť váš názor. Ak ste spokojní so svojím nákupom, zanechajte nám 5 star rating a povedať svoje skúsenosti.

Štítky: dildo, sexuálnu hračku, zadok rozbaliť, sex hračky, vibrat, sex, análny plug, muž masturb, peni krúžok, dildo strapon, sexuálnu hračku, cicať penis pre mužov.


( 0 Hodnotenie )

Počet