Deti Hračky Legoingly Stavebné Bloky Farmy kombajnov Tehly Vzdelávacie Hračky Pre Deti DIY Model Auta Vianočné Darčeky

€5.78


modname=ckeditor

Plastové Typ: ABS

Vek : > 6 rokov

Upozornenie: nejedzte a držať preč od ohňa

Balenie: ŽIADNE pôvodné okno ,nové v zalepenej taška,Bublina Zábal

Upozornenie: Ak niektoré časti chýbajú alebo sú nefunkčné, obráťte sa na nás a my sa pokúsiť odoslať ju k vám ZADARMO

Poznámka

1.Všetky položky sú dobre označené a balené pred odoslaním,prosím, kontaktujte nás, ak existuje akékoľvek poškodenie alebo krátke,chýbajúce časti, vám bude zaslaný voľne.

2.Tie sú vystavené dovezené daní, colných poplatkov, ktoré možno uložiť vaše miestne vlastný office. Nie sme schopní vás informovať, že z dôvodu poplatok, ako je to z rôznych krajín a položky.

3.S cieľom ušetriť na nákladných poplatok pre vás,ponúkame na predaj tomto bloku bez pôvodné políčko ,Ak chcete, pôvodné okno,prosím, kontaktujte nás pred podaním objednávky,budeme účtovať ďalšie náklady.

4.Robiť nám prospech zanechať 5 hviezdičiek pozitívnu spätnú väzbu, ak ste spokojní s objednávkou a položky. Prosím, láskavo nie upokoj sa nechať nás negatívna spätná väzba. ak nie ste uspokojiť s objednávkami, prosím, kontaktujte nás, Budeme slove problému a snažiť uspokojiť vás.

Štítky: blok stavať, lego ww2 nemecké vojenské armáda vojakov, lego vlak, lego, minecraft hračka, ktm lego motorke, blok monster, veľké lego požiaru, mravec farmy, slama lego duploe.


( 5 Hodnotenie )

Počet