Vintage Vrecoviny Tabuľka Číslo Menovky, Svadobné Party Vrchol Juty String Narodeniny Domácej Strany Vrecoviny Stôl Dekorácie

€9.92


Krásny Rustikálny Stôl Čísel pre vašu Svadbu a Párty. Do vrecoviny som použil, je vysoko kvalitné laminované vrecoviny a to nie fray. Prečítajte si closeup foto z vrecoviny! Len kravatu tieto rustikálny stôl číslo tagy do keramickej nádoby, vázy, fľaše vína vytvoriť dokonalú ústredným bodom pre vašu svadbu alebo blížiace sa udalosti. VEĽKOSTI 3"x 5", vrecoviny čísla značky. . Čísla sú maľované v bielej alebo čiernej farbe. Produkty Obrázok [Poštovné Politika]

1). Prosím, uistite sa, že vaša adresa je správna. Ak potrebujete zmeniť svoju adresu, prosím, zmeniť to, ako budete platiť alebo sa informujte nás včas.

2). Všetky položky bude odoslaná do 7 dní po prijatí platby, s výnimkou pre prispôsobené položky (sobota a nedeľa, sviatky je vylúčené).

3). Všetky položky budú odoslané prostredníctvom Čína Príspevok alebo iné plošiny spoločnosti.

[Vráti A Spätnej Väzby]

Sme presvedčení, že naše položka bude spĺňať a predčí vaše očakávania. Avšak, ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste úplne spokojní, môžete vrátiť vaše objednávky v lehote 3 dní od dátumu, kedy dostanete. Položka musí byť vrátený v jej pôvodnom stave, unworn a v nezmenenej podobe, v žiadnom prípade. Sme nezakrývajte návrat poštovné a len obchode úveru sa vydáva na návrat.

Sme očakávať POZITÍVNE ohlasy a 5-star rating od vás, ak ste spokojní s našimi výrobkami.Ak zistíte nejaké problémy na položku, ktorú dostal, prosím, kontaktujte nás pre vypracovanie pred odchodom negatívne alebo neutrálne spätnú väzbu. Budeme sa snažiť ponúknuť vám tie najlepšie riešenia. Ďakujem za to, že nám šancu robiť veci práve tým, dobrá komunikácia.

Som rád odpovie na akékoľvek otázky, ktoré môžete mať, tak prosím neváhajte a kontaktujte ma. Budem sa snažiť čo najlepšie odpovieme vám najneskôr do 24 hodín, očakávajú, že sme mimo víkendov.

Dúfam, že budete mať príjemný zážitok z nakupovania v našom obchode!

Štítky: konope tag, juta vrecoviny roll, papier svadobné centerpieces váza, svadobné broskyňa centerpieces vázy, čierny dievča magic tričko, juta vrecoviny taška, články a štýlové dekorácie, rustikálny koruny dekorácie, juta mat, juta motúzy.


( 0 Hodnotenie )

Počet