Ježišovom Mene Boha, Mesiáša Slová Stenu, Nálepky, Spálňa, Obývacia Izba Ježiša, Pána, Náboženstvo Písmom Stenu Odtlačkový Kuchyňa Vinyl Dekor M266

€4.80


Informácie o výrobku Značky: ZINIAN Materiál : Životné prostredie, PVC balenie Obsahuje : Samolepky na Stenu & Prenos Film & Používateľská Príručka * Nálepky možno ľahko odstrániť bez poškodenia steny, ale nie opakovane použiteľné po nanesení. * Nálepky na dekoráciu,oblek pre všetky čisté, hladké steny,dlažba,plastové okná,kovové,skriňa, plastové. * Obtlačky sú zomrieť-cur-nie je vytlačená, a tak nemajú obsahovať pozadí . Stenu alebo na povrchu použití kotúča, aby sa na pozadí. Obrázok je len pre referenčné účely a nemusia presne znázorňovať skutočné rozmery.

Veľkosť produktu 28X35CM 42X49CM 57X66CM 84X98CM

Ak chcete iné rozmery , kontaktujte ma prosím.

FAQ

Otázka: Ako dlho bude loď na objednávku?

Odpoveď: Dobrý deň,za normálnych okolností, tri dni dodanie

Otázka:Ako často dostanem produkt?

Odpoveď: Dobrý deň, bude doručený v rámci záväzku, ktorý obdobia, všeobecne 7-35 pracovných dní (s výnimkou špeciálnych krajín).

Otázka: dostal som poškodeného produktu, ako to mám urobiť?

Odpoveď: produkty prejdú prísnym balenie, za normálnych okolností nie je poškodený, či výrobok je poškodený, dáme vám plnú náhradu Prosím, nebojte sa.

Štítky: dekor list, kuchyňa nálepky, kuchyňa orgán, kuchyňa nálepka na stenu, karikatúra roztomilý medveď na stenu-nálepky, hinduistickí nálepky, steny stckers spálne, les stenu obývacia izba, abeceda písmeno, g5 gamepad.


( 0 Hodnotenie )

Počet