Pás T-shirt chudnutie zníženie neoprénová vesta Orgán Obrážačka Sauna kompresie spaľovanie tukov Shaperwear pás potu korzet

€14.95


Módny Dizajn, 100% nové, vysoko kvalitné.

Materiál: polyester a Spandex

Farba: Blackyanrangeray

Veľkosti: M, L, XL, 2XL ,3XL, 4XL

Tam je 2-3% rozdiel podľa ručné meranie.

Prosím, pozorne skontrolujte veľkosť grafu pred zakúpením položky.

1 palec = 2,54 cm

Obsah balenia:

1 x Fraja Doprava Politiky:

Všetky položky sú skladom, keď reklamy.

Vaša ponuka/nákup položky znamená, že súhlasíte s týmito pravidlami.

Tovar zasielame do celého polostrova ( nemáme loď na Kanárske Ostrovy/Ceuta / Melilla/Baleárske Ostrovy )

Nemôžeme kombinovať dopravu.

Žiadny lokálny snímač.

Máme loď všetky položky priamo z nášho skladu do 1 pracovného dňa. Väčšina položky sú dodávané do 1-3 pracovných dní však môže v niektorých prípadoch na čas lehota je 3 až 10 dní, ak to bol aj váš prípad, prosím, kontaktujte nás na nadväzujúce na čas nájsť vašej zásielky.

Všetky položky sú skladom, keď reklamy.

Vaša ponuka/nákup položky znamená, že súhlasíte s týmito pravidlami.

Ak máte otázky týkajúce sa akéhokoľvek výrobku, ktorý nie je zodpovedaná v popise, prosím, Kontaktujte nás www.tantra-egypt.sk správy a dá nám šancu pomôcť vám, ako aj dokázať vám, že sme sa môže stať vaším spoľahlivým dodávateľom a uistite sa, že máme to, čo hľadá.

Návrat politiky:

& Iexcl; garantujeme vašu spokojnosť! Ak z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní s vaším položku, budete jednoducho musieť vrátiť do 30 dní za plnú náhradu, menej lodné náklady. Prosím, kontaktujte nás, prosím, pred začiatkom vrátiť, aby sme mohli vydať vrátiť povolenie.

& Iexcl; Dôležité! Ak keď príde na vyzdvihnutie svoj balíček môžete vidieť, musíte hit, hromadné alebo zvláštne formy nechať dopravca poznať tak, že to bude nahrávať to, ako keby sme nemôže starať sa o rozbitie iné ako výroba. Ďakujeme za vašu spoluprácu.

Štítky: air soft vesta, korzet pás, leopard oka, 56t, prevodovka hračka, em7400, corselet, korzet žena, prevodovka hriadeľa, korzet ženy.


( 0 Hodnotenie )

Počet