YOUGLE 15M 11 Prameňov Jadier 6,5 MM Paracord Padák 850 LB Kábel Prídavné Lano Outdoor Camping, Turistika Pohotovostné Záchranné Lano

€9.91


Popis Položky:

Dĺžka:15 m

Medza Pevnosti:850lb

Hmotnosť:385kg

Farba:Neon Zelená/Čierna, Modrá/Žltá/Neon Orange/Vojenská Zelená/Červená

Materiál:Polyester

Priemer:6,5 mm

Pramene:11 vložky pramene

Použitie:camping,turistiku,auto,ťahanie, atď

O Nás

Sme skutočne predávajúci ponúka kvalitný tovar za konkurenčné ceny. Každá položka je starostlivo zabalený a dodaný na zaistenie bezpečnej prepravy. Cieľom nášho podnikania je prinášať našim zákazníkom tie najlepšie produkty po celom svete. Našim zákazníkom poskytujeme veľký zážitok a zároveň ponúka všetky výrobky za najnižšie ceny online. Stojíme za všetko, čo predávame a aby to naše poslanie, aby zabezpečili, že naša spokojnosť zákazníka. Poskytujeme tiež POKLES PREPRAVNÝCH služieb pre svojich zákazníkov, ak potrebujete.

Doprava

Prepravujeme balíky do všetkých krajín. Zvyčajne to trvá 15--60 dní prostredníctvom Čína Príspevok Air Mail. Ak je rýchla, to dorazí do 15 dní. Ak pomalý, bude to dospelo do dvoch mesiacov; to bude závisieť na pošte a Colné Účinnosti v rôznych krajinách. Ale pre Americké kupujúcich, to zvyčajne trvá 7 až 15 dni, aby sa dospelo v Spojených Štátoch ePacket prepravné Služby. Napíšte nám, prosím, ak nechcete prijímať položky po 60 dňoch, hneď ako to bude možné. Ak si myslíte, že čas je príliš dlhý, môžete zvoliť iné kuriérskou službou, ako je DHL, UPS a FedEx, ale musíte mať príslušné náklady. Prosím, uistite sa, že platba adresa je správna. Telefónne číslo ocenia. Je non-prijaté položky spôsobené neplatná adresa nie sú v našej vrátenie peňazí alebo výmenu politiky. Notifikačný e-mail/message odoslanie, bude odoslaný kupujúcemu po položka je vyslaný. Pošlite nám e-mail, ak nechcete dostávať náš e-mail po 5 dni plné platba odoslaná. Poskytujeme rýchle dodanie, no poštovné poplatok závisí od hmotnosti tovaru. Takže ak chcete urobiť rýchle dodanie, uveďte názov položky a množstvo, ktoré chcete, a my vám vypočítajte si celkovú cenu, vrátane poštovného.

Reklamačný Poriadok

Skutočne Chybný Tovar bude vymenený alebo peniaze vrátené do 30 dní vrátiť obdobia. Sme však musí byť informovaná o akýkoľvek chybný tovar po prijatí položky. To je zákazníci zodpovednosť zaplatiť a loď položku späť k nám. Ak sa položka nachádza byť chybný, bude tiež vrátenie poštovné náklady naspäť kupujúcemu. Chybné položky budú ponúkané výmenu, alebo uložiť úver. Tovar musí byť vrátený do 30 dní od dátumu prijatia objednávky. To trvá asi do 3 pracovných dní na spracovanie vašej vrátiť po výrobok dostal. Všetky zásoby zúčtovanie predaj produktov sú konečné, bez návratu, výmenu alebo vrátenie peňazí. Aj keď sme pack položku veľmi opatrne, s high-kvalitné obalové materiály, tam je nepredvídateľné škody spôsobené pri prevzatí od dopravcu. Sme ZODPOVEDNÍ za doručenie škody na SAMOTNOM. Ponúkame výmenu za poškodené položky z dôvodu dodania škody.

Oznámenie

Vám môže byť dovozných ciel, daní a/alebo colné poplatky, ktoré môžu byť uložené na vašej miestnej vlády, keď dostanete balík. Ste povinný platiť žiadne ďalšie poplatky za colné odbavenie. Ceny sa líšia podľa krajiny a tým, čo bolo objednané, takže nie sme schopní dodať odhadované náklady. Kontaktujte prosím váš miestny alebo poštový úrad alebo colný úrad, s otázkou, či tieto poplatky. Na naše predajné skúsenosti až teraz, 0.1% medzinárodná zákazníkovi bude účtovaná ciel!

Spätná väzba Budeme udržiavať vysoké štandardy dokonalosti, a usilovať sa o 100% spokojnosť zákazníka! Spätná väzba je veľmi dôležité, aby Sme požiadať, aby ste nás kontaktovali bezprostredne PREDTÝM, než ste nám, neutrálny alebo negatívny spätnú väzbu, aby sme mohli uspokojivo riešiť vaše problémy. To je nemožné, riešiť problémy, ak nevieme o nich!

Štítky: juta lano, náramok paracord, náramky paracord, upevnite camping lano, turistika príslušenstvo deti, dyneema, vybavenie paragliding, príslušenstvo paracord 550, v blízkosti lana paracord, para kábel rukoväť.


( 1 Hodnotenie )

Počet