ONEUP TPR Mäkké Podlahy Čistiaca Kefa pre Domácnosť Nastaviteľné Nástrojov na Čistenie Podlahy Prachu Kefa S Stieračov Pásy Kúpeľňových Doplnkov

€14.03


ONEUP TPR Mäkké Podlahy Čistiaca Kefa pre Domácnosť Nastaviteľné Nástrojov na Čistenie Podlahy Prachu Kefa S Stieračov Pásy kúpeľňové Doplnky Extra 1. Zaťahovacie otáčanie a dlhé rukoväte odnímateľný kúpeľňa podlaha / stena / vaňa plastová, zaťahovacie podlahová kefa, štetiny nepoškodia dlaždice povrch 2. Nemusíte sa starať o to, ako dostať voľné alebo pádu počas čistenia, pružný, spoločné zostane stabilný, po budete snažiť a tvrdo pracovať, aby sa prepnúť do určitej polohy. 3. To vám môže pomôcť vyčistiť strop a stropný ventilátor, zadnej časti nábytku, alebo rohy, steny. Špecifikácia farba: šedá Veľkosť: 125x23cm Hmotnosť: 0.45 kg Materiál: PP Poznámka: · skutočná ručné meranie môže byť zle. Skutočnú veľkosť sa vzťahujú na konkrétny produkt. · Vzhľadom na rôzne osvetlenie a podmienok snímania, farba obrázok môže byť mierne odlišný od skutočného produktu. Nájdete konkrétny produkt.

Štítky: pre trysku parný čistič, kefa čistič, vysávač, bento box, držiak na zubné kefky, guľka stud, nepúšťa vlákna remov, tryska na vysávač, bento box oneup, príslušenstvom, kúpeľňa, valec nepúšťa vlákna.


( 1 Hodnotenie )

Počet