Multicolor Bavlnené Lano Golier Pohodlné a Odolné Pet Výcvik Psa na Vodítku domáce zvieratá Základné Vodítka Bavlna Pevné Qianyi

€8.81


Podrobnosti

Bavlnené lano výcvik psa S reťazca riadka: Skutočné použiteľnej dĺžky ťažné lano je asi 150 cm! Materiál: bavlnené lano Farba: šesť farieb sú k dispozícii 1. Rainbow multi-farebné 10 MM hrubé bavlnené lano, mäkký a trvanlivý; 2. Kožené limit tlačidlo, low-key luxus. Vnútorný pracky anti-zdvih prístroja môže byť použitý ako normálny krk ak je nastavený na uchytenie psa krku obvode; na krku obvode menší ako zvieratko môže hrať úlohu v nevýbušnom odbornej prípravy; Externý sponou proti klepaniu zariadenie môže byť upravená podľa pes je podmienkou; 3. Bavlnené lano sa domnieva, mäkké a nie tesné; 4. Malý čerstvý vietor školenia postroj, tento P lano prostredníctvom zásady prírodné kontrakcie, ktoré môžu zlepšiť zlý zvyk psov násilných zrážok v každodennom psov!

Štítky: pes har, pes auto produkty, hlbb obojok, draci psov, rd290, collares perros, pes na vodítku, väzby domáce zvieratá, denim psa lano, obrana dodávky psa.


( 3 Hodnotenie )

Počet