Sembo 3D Model Blokov Budovy Hračka Pre Deti, Chlapci Narodeninám Street View Japonská Mini Ulice Mesta Diy Tehly Pre Dievčatá

€5.38


SEMBO Sakura Mesto, Výhľad na Ulicu Budovami Bloky

❤Takoyaki Ice-Cream Shop Kompatibilné Dievčatá Tehly Hračky pre Deti, ❤Deti Mini číselné Bloky Vzdelávacie Hračky ❤Montessori Hračky Pre Deti 2-4 Roky Stará ❤Duplo Bloky Deti Hračky Pre Dievčatá Chlapci ❤Narodeniny Darček, Na Nový Rok Darčeky, Vianočné Darčeky

Tipy

"1.Veľkoobchod a dropshipping obe sú vítané. 2.Pre veľkoobchod,poskytneme zľavu. 3.Pre dropshipping,by sme mohli odosielať tovar zákazníkom priamo a neopustím informácie o nás, ak by ste chceli."

Zásielky

"1. Objednávky sú spracované včasné po zaplatení overenie. 2. My len loď na potvrdenej objednávky adresu, Pls skontrolujte, či je vaša adresa sa musia zhodovať vaša adresa príjemcu.(Rusko Adresu potrebné zadať Úplný názov Prijímač) 3. Služby Tranzitný Čas je poskytované dopravcom a vylučuje víkendy a sviatky. Tranzitné časy sa môže líšiť. Najmä počas prázdnin. 4. Ak ste nedostali vašu objednávku v lehote 50 dní od zaplatenia, pls kontaktujte nás. Budeme sledovať lodné informácie a odpovieme vám hneď ako to bude možné."

Po Predaji Služby

"1. Ak nie ste spokojní s položku, ktorú dostal, pls vrátiť do 7 dní. Po obdržaní vrátenej položky, urobíme výmenu alebo vrátenie peňazí späť pre vás. Pls kontaktujte nás skôr, než vám to vrátiť. 2. Chybný tovar musí byť oznámené a vrátil sa do usa v rámci záručnej doby, a poznačte chybný dôvodu a vašej Objednávky Č. 3. Návrat poštovné náklady musia byť uhradené Kupujúcim."

Spätná väzba

"1. Ak sa zobrazí vašej objednávky v dobrom stave, boli by sme vďační, ak by ste nás nechať 5-HVIEZDIČKOVÝ POZITÍVNU spätnú VÄZBU. 2. Kontaktujte nás, ak nie ste spokojní s položku po dostali, by sme vám ponúknuť uspokojivé riešenie pred zanechajte nám neutrálne alebo negatívne spätné väzby. "

Štítky: položka lego city, blok stavať, keychain mini, JAPONSKO, lego xingbao, sembo knihy, stl 3d model budovy, veľké montessori vzdelávacích drevené hračky, nes tehla, lego ulici.


( 3 Hodnotenie )

Počet