Kyselina salicylová 2% Masque Formulované pre Poškvrny-Náchylný Pleť 50ML Obyčajné drevené Uhlie Amazonského Íly Squalane Hĺbkové Čistenie Tváre

€8.92


Táto maska je obohatená BHA (beta-hydroxy kyselina) kyselina salicylová jemne olúpať preč pórov-zanášaniu nečistôt a znížiť zápal – čo je vynikajúci spoločník pre preťažené, poškvrny-náchylný typy pleti. Jet-odtieň black prichádza s objasnenie drevené uhlie, ktoré tímy s inými íly zabezpečiť hlboké a dôkladné čistenie. Výsledok? Hladší, čistejší a viac rozžiarená pleť po použití! Používajte raz alebo dvakrát týždenne po vyčistení pleti na suchú pokožku. Aplikovať rovnomerne na tvár, nechajte 10 minút pred oplachovanie dôkladne opláchnite vlažnou vodou. Nepoužívajte na citlivé, peeling alebo ohrozené pokožky. Vyhnúť očné kontúry a kontaktu s očami oboch počas aplikácie a opláchnite. Patch testy pred použitím sa odporúča: Naneste prípravok podľa návodu na malú oblasť raz denne počas troch dní na testovanie, ak ste citliví na tento produkt. Ak sa u vás objavia závažné podráždenie, žihľavka, opuch očí a úst, pľuzgiere, alebo ťažkosti s dýchaním, opláchnite, prestať používať a kontaktujte lekára ihneď. Uchovávajte mimo dosahu detí. Úpal Upozornenie: Tento produkt obsahuje beta-hydroxy kyseliny (BHA), ktoré môžu zvýšiť vašu pokožku, je citlivosť na slnko a najmä možnosť úpal. Použite krém na opaľovanie, ochranný odev, a obmedziť pobyt na slnku pri používaní tohto výrobku, a o týždeň neskôr.

Štítky: lakou sérum, cudzinec veci masque jetable, aztec ílová maska, niacinamid, halo prášok, cosrx, magický prášok, cosrx kórea, pre albea, iptv box.


( 0 Hodnotenie )

Počet